Флешмоб “Книги”

Флешмоб “Книги”

Флешмоб “Книги”

Доброго вечора мої любі

Сьогодні Софія Вітерець запропонувала флешмоб, у якому автор повинен пояснити, що він хотів донести до читача своїми творами! А я не можу пройти повз))) люблю веселитися тим більше, що це і для Вас мої любі читачі.

Отож я вибрала три твори про які хочу розказати.

1.Нік Libera

Як ви знаєте ця історія основана на реальних подіях. Коли я почула історію цієї дівчинки, я просто не змогла пройти повз. Я хотіла, в першу чергу донести до батьків, як важливо підтримувати свою дитину. І що кожна людина має місце під сонцем, незважаючи на те чи вона красива чи не дуже! Що дружба та підтримка, навіть онлайн допомагає побороти труднощі та просуватися вперед. Також хотіла дати зрозуміти дітям, що вони не одні, дорослі завжди готові допогти. Потрібно бути сильними та не опускати рук!

2.Шлюбна ніч

Історією Єви та Яромира я присвятила всім жінкам! Сильним, відважним та неповторним. Особливу увагу я звертала на сімейні стосунки, дружби та кохання. Любов та ненависть завжди хотять пліч-о-пліч, і тільки вірні кроки допомагають перейти від ненависті до кохання та навпаки. Про сліпу довіру, яка в нас час дуже небеспечна, на мою думку звісно!

3.Бонус – кохання

Книга ще не завершена, але вирішила написати саме про неї. Гумористичною історією кохання ми з моїм співатором вирішили поєднати два світи. Богаті та бідні. І більш того занурити багатія в просте життя та навчити його відчувати емоції, до яких він не звик. Занурити в простий світ і, саме головне, показати що є люди на Землі, які допомагають за дякую. Потрібно бути добрішими один до одного і поважати всі шари суспільства. І не забувати добро, яке люди подарували нам.

Якось так! Дуже цікаво, чи змогла я донести свою думку до Вас мої любі? Тож з нетерпінням чекаю ваших коментарів!

Також пропуную приєднатися до флешмобу всім колегам!

Ваша Каміла♥️

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Книги”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"