Флешмоб “Книги”
![Флешмоб “Книги” Флешмоб “Книги”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611084833_7561182.jpg)
Флешмоб “Книги”
Доброго вечора мої любі
Сьогодні Софія Вітерець запропонувала флешмоб, у якому автор повинен пояснити, що він хотів донести до читача своїми творами! А я не можу пройти повз))) люблю веселитися тим більше, що це і для Вас мої любі читачі.
Отож я вибрала три твори про які хочу розказати.
1.Нік Libera
Як ви знаєте ця історія основана на реальних подіях. Коли я почула історію цієї дівчинки, я просто не змогла пройти повз. Я хотіла, в першу чергу донести до батьків, як важливо підтримувати свою дитину. І що кожна людина має місце під сонцем, незважаючи на те чи вона красива чи не дуже! Що дружба та підтримка, навіть онлайн допомагає побороти труднощі та просуватися вперед. Також хотіла дати зрозуміти дітям, що вони не одні, дорослі завжди готові допогти. Потрібно бути сильними та не опускати рук!
2.Шлюбна ніч
Історією Єви та Яромира я присвятила всім жінкам! Сильним, відважним та неповторним. Особливу увагу я звертала на сімейні стосунки, дружби та кохання. Любов та ненависть завжди хотять пліч-о-пліч, і тільки вірні кроки допомагають перейти від ненависті до кохання та навпаки. Про сліпу довіру, яка в нас час дуже небеспечна, на мою думку звісно!
3.Бонус – кохання
Книга ще не завершена, але вирішила написати саме про неї. Гумористичною історією кохання ми з моїм співатором вирішили поєднати два світи. Богаті та бідні. І більш того занурити багатія в просте життя та навчити його відчувати емоції, до яких він не звик. Занурити в простий світ і, саме головне, показати що є люди на Землі, які допомагають за дякую. Потрібно бути добрішими один до одного і поважати всі шари суспільства. І не забувати добро, яке люди подарували нам.
Якось так! Дуже цікаво, чи змогла я донести свою думку до Вас мої любі? Тож з нетерпінням чекаю ваших коментарів!
Також пропуную приєднатися до флешмобу всім колегам!
Ваша Каміла♥️
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Книги”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.