Флешмоб “Книги” чи про що пишу

Флешмоб “Книги” чи  про що пишу

Флешмоб “Книги” чи про що пишу

Софія Вітерець започаткувала крутезний флешмоб стосовно ідеї покладеної у написані книги. Я звичайно не змогла не приєднатися і дуже здивувалася, адже підсумувавши зрозуміла, що основні ідеї моїх  криг – це життєве призначення, родові програми та фатум.

“Департамент зовнішнього прикриття”

Перша глава написана під час обідньої перерви наспір з колегами))) Хлопці посміялися, щоб я написала книгу про них і я прийняла ставку)))) Ідея народилася миттєво, як власне персонажі та імена.

Основна ідея твору, це боротьба за власні переконання та віра в себе, свої можливості і справжня дружба, яка може зустрітися людині у будь-якому віці. Також я хотіла зазначити важливість роду для кожного з нас і те, що сучасний світ приглушує відчуття родини.

Наша сім’я це не лише живі поруч, це і ті що ми не застали на цьому світі, але маємо знати про них, бо невідомо яку небезпеку може нести незнання. Я сама погано знаю своє родинне дерево, але признатися шкодую про це(((, а розізнати глибше уже немає у кого.

 

“Знаюча”  , то книга-випадковість.

Написала спершу окреме оповідання на конкурс,  через кілька років в голові зародилося нове з тією ж героїнею, а там і третє не примусило себе довго чекати. Згодом історія переросла у повноцінну книгу, з дуже специфічною кінцівкою навіть для мене))) З такої тематики починалася моя творчість і я не змогла її проігнорувати, коли відчула поворот сюжету у той бік.

Основна ідея твору, це по-перше, сімейні зв’язки та важливість родинної підтримки у нашому житті. По-друге,  я хотіла показати, що в нашому дивакуватому та доволі жорсткому світі, є багато тонких місць, на які ми звикли е звертати уваги, хоча іноді варто: сни, передчуття, то не така уже і дурниця.

Звичайно тема порятунку підопічних тут яскраво виражена, та кінцівка кричить про інше. Важливо не те що ти робиш, а важило як від того буде оточуючим тебе людям і заради чого ти проходиш певний шлях.  Від долі не втекти, призначення й таланти дають про себе знати і їй ігнорування може мати невтішні наслідки. Вищі сили недаремно обирають нас для того чи іншого ремесла.

 

«Володар»

Ця книга віршованих поем на фентезійну тематику, була викликом самій собі, бо з ельфами знайома дуже заочно.))))

Головна ідея, це звичайно: “кохання зможе усе”, але я скажу інакше: ” покохай мене щиро, будь поруч і я зможу усе”. Ось такими настроями палає книга.

 

Дуже цікаво проаналізувати свої твори зі сторони, та описати те, що вело думки місяцями написання. Дякую за можливість взяти участь у такому флешмобі)))

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел.

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Книги” чи про що пишу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"