Флешмоб “Книги” чи про що пишу
![Флешмоб “Книги” чи про що пишу Флешмоб “Книги” чи про що пишу](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616480963_7027499.jpeg)
Флешмоб “Книги” чи про що пишу
Софія Вітерець започаткувала крутезний флешмоб стосовно ідеї покладеної у написані книги. Я звичайно не змогла не приєднатися і дуже здивувалася, адже підсумувавши зрозуміла, що основні ідеї моїх криг – це життєве призначення, родові програми та фатум.
“Департамент зовнішнього прикриття”
Перша глава написана під час обідньої перерви наспір з колегами))) Хлопці посміялися, щоб я написала книгу про них і я прийняла ставку)))) Ідея народилася миттєво, як власне персонажі та імена.
Основна ідея твору, це боротьба за власні переконання та віра в себе, свої можливості і справжня дружба, яка може зустрітися людині у будь-якому віці. Також я хотіла зазначити важливість роду для кожного з нас і те, що сучасний світ приглушує відчуття родини.
Наша сім’я це не лише живі поруч, це і ті що ми не застали на цьому світі, але маємо знати про них, бо невідомо яку небезпеку може нести незнання. Я сама погано знаю своє родинне дерево, але признатися шкодую про це(((, а розізнати глибше уже немає у кого.
“Знаюча” , то книга-випадковість.
Написала спершу окреме оповідання на конкурс, через кілька років в голові зародилося нове з тією ж героїнею, а там і третє не примусило себе довго чекати. Згодом історія переросла у повноцінну книгу, з дуже специфічною кінцівкою навіть для мене))) З такої тематики починалася моя творчість і я не змогла її проігнорувати, коли відчула поворот сюжету у той бік.
Основна ідея твору, це по-перше, сімейні зв’язки та важливість родинної підтримки у нашому житті. По-друге, я хотіла показати, що в нашому дивакуватому та доволі жорсткому світі, є багато тонких місць, на які ми звикли е звертати уваги, хоча іноді варто: сни, передчуття, то не така уже і дурниця.
Звичайно тема порятунку підопічних тут яскраво виражена, та кінцівка кричить про інше. Важливо не те що ти робиш, а важило як від того буде оточуючим тебе людям і заради чого ти проходиш певний шлях. Від долі не втекти, призначення й таланти дають про себе знати і їй ігнорування може мати невтішні наслідки. Вищі сили недаремно обирають нас для того чи іншого ремесла.
«Володар»
Ця книга віршованих поем на фентезійну тематику, була викликом самій собі, бо з ельфами знайома дуже заочно.))))
Головна ідея, це звичайно: “кохання зможе усе”, але я скажу інакше: ” покохай мене щиро, будь поруч і я зможу усе”. Ось такими настроями палає книга.
Дуже цікаво проаналізувати свої твори зі сторони, та описати те, що вело думки місяцями написання. Дякую за можливість взяти участь у такому флешмобі)))
Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.
З повагою, ваша Наталі Паррел.
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Книги” чи про що пишу
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.