Флешмоб “Книги” про що мої оповіді

Флешмоб “Книги” про що мої оповіді

Флешмоб “Книги” про що мої оповіді

Хотів би приєднатися до флешмобу, що запровадила Софія Вітерець. Та перш, ніж написати про що мої книги, думаю, доцільно було б пояснити звідки взагалі взявся Дарко Мавітч і хто він такий.

    От тоді і прийшов Дарко. З іншої реальності. З іншим світоглядом. Не обтяжений побутовими питаннями. Який будував «смисли» із чистої свідомості, а не з раніше набутого досвіду, заангажованого суспільним вихованням і чужою думкою.

    Доки Олександр відпочивав, Дарко літав крізь всесвіт у вигляді чистого згустку свідомості, без емоційних прив’язаностей. Доки Олександр працював, Дарко будував свої світи і руйнував їх на власний розсуд, не переймаючись про гроші, бренди і соціальний статус. Для нього не існує часу і простору. Його не турбують фізичні потреби. Він спостерігач, перш за все. Він не боїться зазирати по той бік звичного нам світу, а іноді і навмисно відходить туди.

    За згодою з Олександром, він час від часу сідає за його ноутбук і описує те, що побачив за межею. І коли Олександр читає його оповіді і каже: «Такого бути не може», Дарко відповідає: «Може бути все».

    Тож «червоним рядком» через усі  його оповіді проходить посил – СВІТ НЕ ТАКИЙ, ЯК НАМ ЗДАЄТЬСЯ. Не такий, яким нам намагаються його показати. Ми обмежені фізично у здатності сприйняття навколишнього світу і нічого не можемо з цим вдіяти. Але ми штучно обмеженні у осмислені сприйнятої інформації у своїй свідомості. Тіло можливо поставити у рамки, але розум ніколи, якщо ми самі того не хочемо.

     Світ безмежний, від безкінечно малого, до безкінечно великого. В ньому є місце всьому і всякому. Тут є місце і для дива, і для жаху. В ньому можуть жити і добро, і зло. І вони не обов’язково повинні мати якісь приховані смисли для своїх дій, іноді вони просто існують (живуть або НЕживуть) поруч з нами.

     Дарко Мавітч не женеться за славою і популярністю, але сподівається, що комусь цікаво почитати про те, що він бачить.

     І ще, він попереджає – якщо ви мрієте піймати Золоту Рибку, яка виконає ваші бажання (чому ні? Світ безкінечно великий), то будьте готові до того, що в цих же водах може плавати Левіафан.

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Книги” про що мої оповіді

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

США запроваджують імпортні обмеження, щоб захистити культурну спадщину України

Заступник державного секретаря США Річард Верма оголосив про запровадження Сполученими Штатами надзвичайних імпортних обмежень на культурні цінності з України.

Про це він заявив під час урочистостей до

Українсько-єврейська премія «Зустріч»-2024 оголосила переможця

Премія «Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія» 2024 року оголосила переможця 2024 року. Оголошення відбулося під час пресконференції, що транслювалася на YouTube-каналі Ukrin

УКФ назвав кандидаток на посаду виконавчої директорки

Наглядова рада Українського культурного фонду назвала імена чотирьох кандидаток на посаду виконавчої директорки установи. Про це повідомили на офіційному сайті установи. 
Конкурсний доб

Оголосили лавреатку премії імені Василя Стуса за 2024 рік

Премію імені Василя Стуса-2024 отримала директорка Харківського літературного музею Тетяна Пилипчук. Про це повідомили під час церемонії нагородження у Києві, передає кореспондент Читом

Помер британський журналіст Девід Ноулз, який створив подкаст про Україну

У віці 32 роки помер журналіст британської газети The Telegraph Девід Ноулз, який створив щоденний подкаст «Ukraine: The Latest». Про це повідомили на сайті видання. 
Він пішов з життя

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"