Флешмоб “Книги” про що мої оповіді

Флешмоб “Книги” про що мої оповіді

Флешмоб “Книги” про що мої оповіді

Хотів би приєднатися до флешмобу, що запровадила Софія Вітерець. Та перш, ніж написати про що мої книги, думаю, доцільно було б пояснити звідки взагалі взявся Дарко Мавітч і хто він такий.

    От тоді і прийшов Дарко. З іншої реальності. З іншим світоглядом. Не обтяжений побутовими питаннями. Який будував «смисли» із чистої свідомості, а не з раніше набутого досвіду, заангажованого суспільним вихованням і чужою думкою.

    Доки Олександр відпочивав, Дарко літав крізь всесвіт у вигляді чистого згустку свідомості, без емоційних прив’язаностей. Доки Олександр працював, Дарко будував свої світи і руйнував їх на власний розсуд, не переймаючись про гроші, бренди і соціальний статус. Для нього не існує часу і простору. Його не турбують фізичні потреби. Він спостерігач, перш за все. Він не боїться зазирати по той бік звичного нам світу, а іноді і навмисно відходить туди.

    За згодою з Олександром, він час від часу сідає за його ноутбук і описує те, що побачив за межею. І коли Олександр читає його оповіді і каже: «Такого бути не може», Дарко відповідає: «Може бути все».

    Тож «червоним рядком» через усі  його оповіді проходить посил – СВІТ НЕ ТАКИЙ, ЯК НАМ ЗДАЄТЬСЯ. Не такий, яким нам намагаються його показати. Ми обмежені фізично у здатності сприйняття навколишнього світу і нічого не можемо з цим вдіяти. Але ми штучно обмеженні у осмислені сприйнятої інформації у своїй свідомості. Тіло можливо поставити у рамки, але розум ніколи, якщо ми самі того не хочемо.

     Світ безмежний, від безкінечно малого, до безкінечно великого. В ньому є місце всьому і всякому. Тут є місце і для дива, і для жаху. В ньому можуть жити і добро, і зло. І вони не обов’язково повинні мати якісь приховані смисли для своїх дій, іноді вони просто існують (живуть або НЕживуть) поруч з нами.

     Дарко Мавітч не женеться за славою і популярністю, але сподівається, що комусь цікаво почитати про те, що він бачить.

     І ще, він попереджає – якщо ви мрієте піймати Золоту Рибку, яка виконає ваші бажання (чому ні? Світ безкінечно великий), то будьте готові до того, що в цих же водах може плавати Левіафан.

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Книги” про що мої оповіді

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"