#флешмоб “Книги” – мої історії:))

#флешмоб “Книги” – мої історії:))

#флешмоб “Книги” – мої історії:))

Усім привіт! Хочу долучитися до #флешмоб “Книги”  Софії Вітерець. Маю, що Вам запропонувати :))

А я прожила 10 лиш життів

Цей роман доволі незвичний для пересічного читача. Тут іде розповідь про “болючі” проблеми сучасного світу: проституція, покинуті діти, суїцид серед молоді, чорний ринок органів, тяжкі хвороби і звичайно ставлення до цього всього оточуючих людей – байдужість. Такі історії трапляються повсяк час, але не в кожного знайдеться можливість змінити щось у них або допомогти людині, яка опинилась у скруті. В романі розповідається про звичайну дівчину  Алевтину, яка працює журналістом і має своє – “замкнене”, просте життя.  Одного разу вона втрачає роботу і потрапляє під колеса автомобіля. Після клінічної смерті, дівчина отримує дар – рятувати і змінювати життя людей. Аля потрапляє у складні життєві ситуації, часом небезпечні, але разом з тим, має можливість впливати на долі людей. Іноді задається питанням хто б урятував її саму? Вона знайомиться з Алексом – хлопцем із маленькою “особливістю”, який  закохується в неї “по вуха”. Але чи залишиться він з нею, коли дізнається, що саме вона причина його зламаної долі. 

Головна думка цього роману – це донести до людей, що проходити повз чужих проблем і бути байдужими не можна. Часом, порада або кілька слів, сказаних незнайомій людині у критичній ситуації, може врятувати її життя чи, навіть, змінити долю.

Далі хотілося б звернути Вашу увагу на романи:

Як стати відьмою – інструкція до застосування

та

Як закохати в себе відьму – нотатки новачка

 

Це одна історія в 2 -х частинах. Читати потрібно саме у цьому порядку. Роман про магію серед нас. В кожній книзі по 13 розділів – кроків, в яких описується, що конкретно потрібно зробити, щоб досягти своєї мети. Весело там:)) Наприклад, у першій книзі для того, щоб стати відьмою потрібно:

Крок 1. Розпрощатись зі своїм попереднім життям.

Крок 2. Нажити собі ворогів. 

Крок 3. Повірити, що потойбіччя існує.

Крок 4. Навчитись брехати і вести подвійне життя.

Ну і так далі…. Одним словом – інструкція:))

У другій книзі, яка є продовженням першої, теж детальна інструкція, як закохати у себе відьму. Ха-ха:)) Якщо зробити усі кроки, то гарантую, що вийде. Проте…

Головна думка цих романів – це донести до людей, що потойбіччя – це не щось і десь там, а тут і поруч. Так, світ зараз інший, але жартувати із темними чи світлими силами не варто. Ви можете не вірити в них, але це не означає, що вони не вірять у вас. Тому просто так “по-приколу”, не маючи необхіної на те сили чи вмінь, “заходити ” у світ магії дуже небезпечно. Це не іграшки й, іноді, може коштувати життя.  

До-речі,  конкурсне оповідання на “Потайсвіт” є самостійною історією життя одного з персонажів цих романів – лісової Мавки. Там навіть буктрейлер є:))

Мавка. Історія Любави.

 

Це історія Любави, яка в силу певних причин стала Мавкою на самому початку хрещення Київської Русі. Такий собі, альтернативний погляд на переломний період у християнстві. 

Мавка – небезпечна красуня, що зводить з розуму і забирає душі задля розваги. Вона живе собі поруч з людьми, вдало користується благами сучасного світу і намагається бути в “тренді”. Звідки ж вона прийшла і хто така взагалі? Здається, що ніби й знаєш усе про неї, але насправді, все було далеко не так, як описано у старовинних міфах та легендах. Це історія від справжньої нечисті, яка прагнула бути щасливою.

Головна думка роману- це донести до людей, що не важливо, якого ти віросповідання і чи віриш у вищі сили взагалі.  Важливо залишатись людиною у будь-якій ситуації та знати, що відповідальність настане за кожний вчинок у житті і хороший, і не дуже.

Ось ці історії, на мою думку, є одними з найкращих. Є також і інші, тому з радістю чекаю Вас на своїй сторінці Сніжанни Четверт.  А зараз бажаю усім гарного настрою та приємного вечора!

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: #флешмоб “Книги” – мої історії:))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка і спекотний бонус!

Друзі!

У збірці “Доторкнись” з’явився новий розділ, під назвою “Вперше”. Це більш відверта версія однієї зі сцен книги “Хороша дівчинка для циніка” .

А ще, тільки 30.09 на книгу “Хороша дівчинка для циніка”

Лсти кохання зі Знижкою!

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

ЗНИЖКА 20%

«ЛИСТ НА РІЗДВО»

(книга без вікового обмеження)

Це найніжніша історія кохання, сповнена тепла, затишку та добра. Кохання, віра, мрії, сім’я та дива, які ми робимо своїми

Маленьке свято, трішки подарунків!

Слава Україні:)

 

Може ви пам’ятаєте ще з минулого року маленьку традицію “коли в мами свято мама, дарує подарунки”.

В мене сьогодні маленьке свято, тож я не могла залишити свою літродину без подарунків.

Насамперед

Валерія Богуславська. «Московським жінкам»

(і чоловікам)             Москва чи Моква? – Болото!Недаремно – Болотна площа,Мізки вам недарма полощуть,Ніби всі ви – дружини Лота; Ніби варто лиш озирнутись,Як ведуть на убій чоловіка,Щоб на стовп сол

Марафон НІ Дня Без Проди

Сьогодні вирішила поставити перед собою амбітну задачку:

До завершення книги 11 ГОДИН ПІД ЗЕМЛЕЮ планую кожен день без перерви на вихідні викладати продочки. Це щось типу особистого виклику, але читачам думаю також сподобається

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"