#флешмоб “Книги” – мої історії:))

#флешмоб “Книги” – мої історії:))
Усім привіт! Хочу долучитися до #флешмоб “Книги” Софії Вітерець. Маю, що Вам запропонувати :))
А я прожила 10 лиш життів
Цей роман доволі незвичний для пересічного читача. Тут іде розповідь про “болючі” проблеми сучасного світу: проституція, покинуті діти, суїцид серед молоді, чорний ринок органів, тяжкі хвороби і звичайно ставлення до цього всього оточуючих людей – байдужість. Такі історії трапляються повсяк час, але не в кожного знайдеться можливість змінити щось у них або допомогти людині, яка опинилась у скруті. В романі розповідається про звичайну дівчину Алевтину, яка працює журналістом і має своє – “замкнене”, просте життя. Одного разу вона втрачає роботу і потрапляє під колеса автомобіля. Після клінічної смерті, дівчина отримує дар – рятувати і змінювати життя людей. Аля потрапляє у складні життєві ситуації, часом небезпечні, але разом з тим, має можливість впливати на долі людей. Іноді задається питанням хто б урятував її саму? Вона знайомиться з Алексом – хлопцем із маленькою “особливістю”, який закохується в неї “по вуха”. Але чи залишиться він з нею, коли дізнається, що саме вона причина його зламаної долі.
Головна думка цього роману – це донести до людей, що проходити повз чужих проблем і бути байдужими не можна. Часом, порада або кілька слів, сказаних незнайомій людині у критичній ситуації, може врятувати її життя чи, навіть, змінити долю.
Далі хотілося б звернути Вашу увагу на романи:
Як стати відьмою – інструкція до застосування
та
Як закохати в себе відьму – нотатки новачка
Це одна історія в 2 -х частинах. Читати потрібно саме у цьому порядку. Роман про магію серед нас. В кожній книзі по 13 розділів – кроків, в яких описується, що конкретно потрібно зробити, щоб досягти своєї мети. Весело там:)) Наприклад, у першій книзі для того, щоб стати відьмою потрібно:
Крок 1. Розпрощатись зі своїм попереднім життям.
Крок 2. Нажити собі ворогів.
Крок 3. Повірити, що потойбіччя існує.
Крок 4. Навчитись брехати і вести подвійне життя.
Ну і так далі…. Одним словом – інструкція:))
У другій книзі, яка є продовженням першої, теж детальна інструкція, як закохати у себе відьму. Ха-ха:)) Якщо зробити усі кроки, то гарантую, що вийде. Проте…
Головна думка цих романів – це донести до людей, що потойбіччя – це не щось і десь там, а тут і поруч. Так, світ зараз інший, але жартувати із темними чи світлими силами не варто. Ви можете не вірити в них, але це не означає, що вони не вірять у вас. Тому просто так “по-приколу”, не маючи необхіної на те сили чи вмінь, “заходити ” у світ магії дуже небезпечно. Це не іграшки й, іноді, може коштувати життя.
До-речі, конкурсне оповідання на “Потайсвіт” є самостійною історією життя одного з персонажів цих романів – лісової Мавки. Там навіть буктрейлер є:))
Мавка. Історія Любави.
Це історія Любави, яка в силу певних причин стала Мавкою на самому початку хрещення Київської Русі. Такий собі, альтернативний погляд на переломний період у християнстві.
Мавка – небезпечна красуня, що зводить з розуму і забирає душі задля розваги. Вона живе собі поруч з людьми, вдало користується благами сучасного світу і намагається бути в “тренді”. Звідки ж вона прийшла і хто така взагалі? Здається, що ніби й знаєш усе про неї, але насправді, все було далеко не так, як описано у старовинних міфах та легендах. Це історія від справжньої нечисті, яка прагнула бути щасливою.
Головна думка роману- це донести до людей, що не важливо, якого ти віросповідання і чи віриш у вищі сили взагалі. Важливо залишатись людиною у будь-якій ситуації та знати, що відповідальність настане за кожний вчинок у житті і хороший, і не дуже.
Ось ці історії, на мою думку, є одними з найкращих. Є також і інші, тому з радістю чекаю Вас на своїй сторінці Сніжанни Четверт. А зараз бажаю усім гарного настрою та приємного вечора!
Оригінал статті на Букнет: #флешмоб “Книги” – мої історії:))
Блог
Після перерви Держкомтелерадіо анонсує подання на премію ім. РильськогоДержавний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок на щорічну премію Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського. Про це повідомили на сайті Держкомтел
В Україні планували замах на медійника і здійснювали наклеп у телеграміУ червні 2025 року експерти Інституту масової інформації зафіксували сім випадків порушення свободи слова в Україні. Про це йдеться у щомісячному моніторингу «Барометр свободи слова».
І
Унаслідок російської ракетної атаки по Києву вночі з 3 на 4 липня пошкоджений склад книжкового видавництва та інтернет-магазину «Наш Формат». Про це повідомили на фейсбук-сторінці видав
Тараса Кременя звільнили з посади мовного омбудсменаКабінет Міністрів звільнив Тараса Кременя із посади Уповноваженого із захисту державної мови через закінчення строку призначення. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив постійний представник Кабм
На фестивалі «Протасів Яр» презентували меморіальний проєкт на честь братів РатушнихПлатформа «Меморіал» у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт «Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда». Про це Читомо повідомили представники «Меморіалу».
Спецпроєкт — меморіа
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.