#флешмоб “Книги” – мої історії:))

#флешмоб “Книги” – мої історії:))

#флешмоб “Книги” – мої історії:))

Усім привіт! Хочу долучитися до #флешмоб “Книги”  Софії Вітерець. Маю, що Вам запропонувати :))

А я прожила 10 лиш життів

Цей роман доволі незвичний для пересічного читача. Тут іде розповідь про “болючі” проблеми сучасного світу: проституція, покинуті діти, суїцид серед молоді, чорний ринок органів, тяжкі хвороби і звичайно ставлення до цього всього оточуючих людей – байдужість. Такі історії трапляються повсяк час, але не в кожного знайдеться можливість змінити щось у них або допомогти людині, яка опинилась у скруті. В романі розповідається про звичайну дівчину  Алевтину, яка працює журналістом і має своє – “замкнене”, просте життя.  Одного разу вона втрачає роботу і потрапляє під колеса автомобіля. Після клінічної смерті, дівчина отримує дар – рятувати і змінювати життя людей. Аля потрапляє у складні життєві ситуації, часом небезпечні, але разом з тим, має можливість впливати на долі людей. Іноді задається питанням хто б урятував її саму? Вона знайомиться з Алексом – хлопцем із маленькою “особливістю”, який  закохується в неї “по вуха”. Але чи залишиться він з нею, коли дізнається, що саме вона причина його зламаної долі. 

Головна думка цього роману – це донести до людей, що проходити повз чужих проблем і бути байдужими не можна. Часом, порада або кілька слів, сказаних незнайомій людині у критичній ситуації, може врятувати її життя чи, навіть, змінити долю.

Далі хотілося б звернути Вашу увагу на романи:

Як стати відьмою – інструкція до застосування

та

Як закохати в себе відьму – нотатки новачка

 

Це одна історія в 2 -х частинах. Читати потрібно саме у цьому порядку. Роман про магію серед нас. В кожній книзі по 13 розділів – кроків, в яких описується, що конкретно потрібно зробити, щоб досягти своєї мети. Весело там:)) Наприклад, у першій книзі для того, щоб стати відьмою потрібно:

Крок 1. Розпрощатись зі своїм попереднім життям.

Крок 2. Нажити собі ворогів. 

Крок 3. Повірити, що потойбіччя існує.

Крок 4. Навчитись брехати і вести подвійне життя.

Ну і так далі…. Одним словом – інструкція:))

У другій книзі, яка є продовженням першої, теж детальна інструкція, як закохати у себе відьму. Ха-ха:)) Якщо зробити усі кроки, то гарантую, що вийде. Проте…

Головна думка цих романів – це донести до людей, що потойбіччя – це не щось і десь там, а тут і поруч. Так, світ зараз інший, але жартувати із темними чи світлими силами не варто. Ви можете не вірити в них, але це не означає, що вони не вірять у вас. Тому просто так “по-приколу”, не маючи необхіної на те сили чи вмінь, “заходити ” у світ магії дуже небезпечно. Це не іграшки й, іноді, може коштувати життя.  

До-речі,  конкурсне оповідання на “Потайсвіт” є самостійною історією життя одного з персонажів цих романів – лісової Мавки. Там навіть буктрейлер є:))

Мавка. Історія Любави.

 

Це історія Любави, яка в силу певних причин стала Мавкою на самому початку хрещення Київської Русі. Такий собі, альтернативний погляд на переломний період у християнстві. 

Мавка – небезпечна красуня, що зводить з розуму і забирає душі задля розваги. Вона живе собі поруч з людьми, вдало користується благами сучасного світу і намагається бути в “тренді”. Звідки ж вона прийшла і хто така взагалі? Здається, що ніби й знаєш усе про неї, але насправді, все було далеко не так, як описано у старовинних міфах та легендах. Це історія від справжньої нечисті, яка прагнула бути щасливою.

Головна думка роману- це донести до людей, що не важливо, якого ти віросповідання і чи віриш у вищі сили взагалі.  Важливо залишатись людиною у будь-якій ситуації та знати, що відповідальність настане за кожний вчинок у житті і хороший, і не дуже.

Ось ці історії, на мою думку, є одними з найкращих. Є також і інші, тому з радістю чекаю Вас на своїй сторінці Сніжанни Четверт.  А зараз бажаю усім гарного настрою та приємного вечора!

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: #флешмоб “Книги” – мої історії:))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Очолити Українську асоціацію видавців і книгорозповсюджувачів може Артем Біденко

Колишній держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко ймовірно стане президентом Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК). Про це стало відомо з в

Російські письменники принижували українців століттями

Зневажливо висловлювалися про українців у своїх творах Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков та інші.
Як інформує УМ, про це говориться в досліджені SPRAVDI оприлюдненому в соцмереж

У Львові хочуть перейменувати вулицю на честь Вікторії Амеліної

У Львові пропонують перейменувати вулицю Аральську на честь української письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомляється на телеграм-каналі «Деколонізація.Україна».
Команда проєкту

Шевченківський комітет розпочав приймання заявок на 2025 рік

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив про початок приймання літературно-мистецьких творів. Про це повідомили на офіційному сайті Комітету.
Заявки приймают

Вийшов друкований журнал про культуру й повсякдення Дніпра «Поміж»

В Україні створили друкований журнал «Поміж» про Дніпро та навколо від однойменного незалежного онлайнового видання. Про це повідомила команда медіа на інстаграм-сторінці.
Видання присв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"