#флешмоб “Книги” – мої історії:))

#флешмоб “Книги” – мої історії:))

#флешмоб “Книги” – мої історії:))

Усім привіт! Хочу долучитися до #флешмоб “Книги”  Софії Вітерець. Маю, що Вам запропонувати :))

А я прожила 10 лиш життів

Цей роман доволі незвичний для пересічного читача. Тут іде розповідь про “болючі” проблеми сучасного світу: проституція, покинуті діти, суїцид серед молоді, чорний ринок органів, тяжкі хвороби і звичайно ставлення до цього всього оточуючих людей – байдужість. Такі історії трапляються повсяк час, але не в кожного знайдеться можливість змінити щось у них або допомогти людині, яка опинилась у скруті. В романі розповідається про звичайну дівчину  Алевтину, яка працює журналістом і має своє – “замкнене”, просте життя.  Одного разу вона втрачає роботу і потрапляє під колеса автомобіля. Після клінічної смерті, дівчина отримує дар – рятувати і змінювати життя людей. Аля потрапляє у складні життєві ситуації, часом небезпечні, але разом з тим, має можливість впливати на долі людей. Іноді задається питанням хто б урятував її саму? Вона знайомиться з Алексом – хлопцем із маленькою “особливістю”, який  закохується в неї “по вуха”. Але чи залишиться він з нею, коли дізнається, що саме вона причина його зламаної долі. 

Головна думка цього роману – це донести до людей, що проходити повз чужих проблем і бути байдужими не можна. Часом, порада або кілька слів, сказаних незнайомій людині у критичній ситуації, може врятувати її життя чи, навіть, змінити долю.

Далі хотілося б звернути Вашу увагу на романи:

Як стати відьмою – інструкція до застосування

та

Як закохати в себе відьму – нотатки новачка

 

Це одна історія в 2 -х частинах. Читати потрібно саме у цьому порядку. Роман про магію серед нас. В кожній книзі по 13 розділів – кроків, в яких описується, що конкретно потрібно зробити, щоб досягти своєї мети. Весело там:)) Наприклад, у першій книзі для того, щоб стати відьмою потрібно:

Крок 1. Розпрощатись зі своїм попереднім життям.

Крок 2. Нажити собі ворогів. 

Крок 3. Повірити, що потойбіччя існує.

Крок 4. Навчитись брехати і вести подвійне життя.

Ну і так далі…. Одним словом – інструкція:))

У другій книзі, яка є продовженням першої, теж детальна інструкція, як закохати у себе відьму. Ха-ха:)) Якщо зробити усі кроки, то гарантую, що вийде. Проте…

Головна думка цих романів – це донести до людей, що потойбіччя – це не щось і десь там, а тут і поруч. Так, світ зараз інший, але жартувати із темними чи світлими силами не варто. Ви можете не вірити в них, але це не означає, що вони не вірять у вас. Тому просто так “по-приколу”, не маючи необхіної на те сили чи вмінь, “заходити ” у світ магії дуже небезпечно. Це не іграшки й, іноді, може коштувати життя.  

До-речі,  конкурсне оповідання на “Потайсвіт” є самостійною історією життя одного з персонажів цих романів – лісової Мавки. Там навіть буктрейлер є:))

Мавка. Історія Любави.

 

Це історія Любави, яка в силу певних причин стала Мавкою на самому початку хрещення Київської Русі. Такий собі, альтернативний погляд на переломний період у християнстві. 

Мавка – небезпечна красуня, що зводить з розуму і забирає душі задля розваги. Вона живе собі поруч з людьми, вдало користується благами сучасного світу і намагається бути в “тренді”. Звідки ж вона прийшла і хто така взагалі? Здається, що ніби й знаєш усе про неї, але насправді, все було далеко не так, як описано у старовинних міфах та легендах. Це історія від справжньої нечисті, яка прагнула бути щасливою.

Головна думка роману- це донести до людей, що не важливо, якого ти віросповідання і чи віриш у вищі сили взагалі.  Важливо залишатись людиною у будь-якій ситуації та знати, що відповідальність настане за кожний вчинок у житті і хороший, і не дуже.

Ось ці історії, на мою думку, є одними з найкращих. Є також і інші, тому з радістю чекаю Вас на своїй сторінці Сніжанни Четверт.  А зараз бажаю усім гарного настрою та приємного вечора!

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: #флешмоб “Книги” – мої історії:))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"