Флешмоб “Книги” або про що написані мої історії

Флешмоб “Книги” або про що написані мої історії

Флешмоб “Книги” або про що написані мої історії

Привіт. Приєднуючись до флешмобу Софії Вітерець, хочу розповісти про що мої опубліковані твори. Усі вони брали участь у конкурсах, але найближчим часом планую представити літературу на вільні теми, серед яких будуть ваші улюблені фентезі та романи.

«Заручники віртуальності» – знахідка для любителів фантастики. Події у книзі відбуваються у майбутньому, де люди під’єднані до віртуального Всесвіту. Головним героям доведеться роздивитися наслідки такого масового під’єднання та переконати людство повернутися до реальності. Та якщо це їм не вдасться – епоха людей закінчиться.

Джерелом натхнення цієї історії став науково-фантастичний бойовик «Сурогати». Обіцяю, цей фільм не залишить вас байдужими.

«Досі серед нас» – в першу чергу історія для молодшої (юнацької) аудиторії. Героїнею цього твору стала школярка, які довелося рятувати сім’ю від нечисті, що постійно вводила в оману усю її родину. Та не хвилюйтеся, бо в героїні є надійний помічник дідусь, який добре знається в міфології.

«Смертельно закохана» – історія кохання звичайної дівчини із парубком, який не належав до світу людей. Спочатку вона навіть не здогадується, хто він такий, але чи повпливає це на її почуття, після того як розкриється правда? Чи залишаться вони разом? І наскільки буде жорстокою ціна такого кохання? Усе це ви зможете дізнатися, прочитавши це романтичне фентезі.

Любі читачі, обирайте твір, який вам по душі і занурюйтесь. А я обіцяю продовжувати створювати для вас нові світи, де зможете захопитися читанням історій про долю незабутніх героїв.

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Книги” або про що написані мої історії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"