Флешмоб #закулісся написання книжок.

Флешмоб #закулісся написання книжок.

Флешмоб #закулісся написання книжок.

Або #де і як тільки доводиться творити автору.

1. На подвір’ї підловив чоловік. Попри звук газонокосарки, запах смажених шашликів, власних і сусідських дітей, які хлюпаються в басейні – пишу.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. На морі. Поруч бігають мої двоє дітей, які своїми радісними криками відривали від написання сюжету. А ще люди, які проходячи повз мене здивовано озирались на дивачку з ноутбуком на пляжі. 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. На балкончику, байдуже, що це двоповерховий котедж, з п’ятьма спальнями й трьома балконами на якому я власне й вмостилась, ховаючись від усіх родичів з якими відпочивала. На фоні звучить той самий дитячий крик і сміх, а ще мугикання корів і розмови дорослих. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Я люблю творити в тиші, під музику, сьорбаючи каву, зазираючи у вікно, але коли ти мама двох дітей, дружина голодного чоловіка, підприємець власної справи, яка потребує не менше твого часу, то писати доводиться деінде. 

Шукайте ваші фото в архівах, або біжіть знимкуватись (справжні обличчя можете прикрити сердечками))). 
P. S Сподіваюсь, правил не порушила. 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб #закулісся написання книжок.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"