Флешмоб від колег “Історія мого рецепту”

Флешмоб від колег “Історія мого рецепту”

Флешмоб від колег “Історія мого рецепту”

Всім доброго суботнього ранку. Я не змогла пройти повз і також вирішила приєднатися до такої чудової ідеї від Марі Керімей. 

В багатьох з нас є дітки і більша кількість з них, будучи маленькими, не проходила повз кухні.

Так от і мене це “щастя” не обійшло стороною)))) як зараз пам’ятаю цей суботній день…. Втомлена, після роботи (от бува в мене, що після п’ятниці, не можу наступного дня роздерти очей). І от я лежу в ліжку, сподіваючись на допомогу старшої доньки, котра повинна слідкувати за молодшою сестрою двох рочків.

Спочатку продовжую солодку дрімоту, але коли чую, точніше нічого не чую (зазвичай, коли дитина затихла – чекати лиха))) швидко підіймаюся з ліжка на пошуки малечі. Старша сидить в кімнаті і з здивованими очима відповідає, мол щойно сестричка була тут.

Гукаю молодшу і чую в котельні легенький сміх. Заходжу і бачу свою “красуню” вимащену всю в золу з каструлею між ніг (в нас твердотоплевний котел і моє щастя, що він встиг захолонути і не горів в той момент).

Спочатку жах і намагання стримати будь-які крики, щоб не налякати й встигнути залишити цей момент на пам’ять – сфотографувати.

Що ж до каструлі… Моя любляча господиня приготувала нам “кашу” з гречки, гороху й вечірнього залишку сировини для опалення, тобто дров(певно, останній інгредієнт мав слугувати підливкою)))))

На додачу мене чекала родзинка страви – двогодинна пінна вечірка…. Досі пам’ятаю, як відмивала золу з свого “негрітосика”. Не думала, що це так важко))))

Звісно, чоловіка мала порадувати й культурно залишила страву на обід)))) а як же, дитя старалося й було б не гарно, з мого боку, не залишити і йому на пробу… Ахах.

От такий рецепт гарного настрою вам на день, любі мої. Сподіваюсь в майбутньому моя донечка не “балуватиме” свою сім’ю такими екзотичними стравами))

 

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб від колег “Історія мого рецепту”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася творча зустріч із Лесею…

Шановні друзі, щиро дякую всім, хто завітав на мою творчу зустріч в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки!
Спасибі привітній бібліотекарці Ксенії Палій за запрошення! Поетесі, педагогу й співачці Тетяні

«Українська книжкова полиця» зʼявилася у найстарішій публічній бібліотеці Південної Кореї

У бібліотеці Намсан у Сеулі, яка працює вже понад сто років, відкрили ще одну «Українську книжкову полицю». Про це повідомили на фейсбук-сторінці посольства України в Республіці Корея.

Тиждень незалежних книгарень: як читачам взяти участь в акціях і подіях?

Із 24 до 30 червня в Україні вперше відбудеться Тиждень незалежних книгарень, в межах якого понад 20 книгарень із різних міст проведуть серію подій, запустять книжковий челендж і запроп

Журналіста Владислава Єсипенка звільнили з російського ув’язнення в Криму

Український журналіст і фрилансер проєкту «Крим.Реалії» Владислав Єсипенко вийшов на волю після більш як чотирьох років незаконного ув’язнення в тимчасово окупованому Криму. Про це пові

Засуджений за наведення удару по Краматорську, від якого загинула Вікторія Амеліна, попросив передати його до росії

Володимир Синельник, засуджений до довічного ув’язнення за коригування російського ракетного удару по кафе в Краматорську, внаслідок якого влітку 2023 року загинула письменниця Вікторія

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"