Флешмоб від колег “Історія мого рецепту”
![Флешмоб від колег “Історія мого рецепту” Флешмоб від колег “Історія мого рецепту”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1608287975_7248765.jpg)
Флешмоб від колег “Історія мого рецепту”
Всім доброго суботнього ранку. Я не змогла пройти повз і також вирішила приєднатися до такої чудової ідеї від Марі Керімей.
В багатьох з нас є дітки і більша кількість з них, будучи маленькими, не проходила повз кухні.
Так от і мене це “щастя” не обійшло стороною)))) як зараз пам’ятаю цей суботній день…. Втомлена, після роботи (от бува в мене, що після п’ятниці, не можу наступного дня роздерти очей). І от я лежу в ліжку, сподіваючись на допомогу старшої доньки, котра повинна слідкувати за молодшою сестрою двох рочків.
Спочатку продовжую солодку дрімоту, але коли чую, точніше нічого не чую (зазвичай, коли дитина затихла – чекати лиха))) швидко підіймаюся з ліжка на пошуки малечі. Старша сидить в кімнаті і з здивованими очима відповідає, мол щойно сестричка була тут.
Гукаю молодшу і чую в котельні легенький сміх. Заходжу і бачу свою “красуню” вимащену всю в золу з каструлею між ніг (в нас твердотоплевний котел і моє щастя, що він встиг захолонути і не горів в той момент).
Спочатку жах і намагання стримати будь-які крики, щоб не налякати й встигнути залишити цей момент на пам’ять – сфотографувати.
Що ж до каструлі… Моя любляча господиня приготувала нам “кашу” з гречки, гороху й вечірнього залишку сировини для опалення, тобто дров(певно, останній інгредієнт мав слугувати підливкою)))))
На додачу мене чекала родзинка страви – двогодинна пінна вечірка…. Досі пам’ятаю, як відмивала золу з свого “негрітосика”. Не думала, що це так важко))))
Звісно, чоловіка мала порадувати й культурно залишила страву на обід)))) а як же, дитя старалося й було б не гарно, з мого боку, не залишити і йому на пробу… Ахах.
От такий рецепт гарного настрою вам на день, любі мої. Сподіваюсь в майбутньому моя донечка не “балуватиме” свою сім’ю такими екзотичними стравами))
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб від колег “Історія мого рецепту”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.