Фентезі багато не буває?
![Фентезі багато не буває? Фентезі багато не буває?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1620228957_705567.jpg)
Фентезі багато не буває?
Чим ви надихаєтесь, коли пишете книгу? Я зараз активно працюю лише над однією – фентезійний роман “Комісар особливого призначення”. Історія про курсанта міліцейського училища з надзвичайними здібностями. Як локація мною вирана була Олександрія 60-х років. До речі днями була в Юрмальському міському музеї, і саме там наштовхнулась на експозицію присвячену саме 60-м рокам минулого століття. Для міленіалів думаю це взагалі щось небачене – радіприймачі розміром з валізку. скромні купальні костюми, широкополі каплюхи. і фотоапарати як предмет розкоші. 60-ті були по свому прекрасними.
То ж кому цікава епоха – запрошую до книги
Анотація до книги “Комісар особливого призначення”
Війська Третього рейху зіткнулись з союзними, запеклі бої, нові зразки зброї, ріки крові пробудили Зло. Пекло вийшло в реальний світ, і війна втонула в новій загрозі. Минуло десять років з тих подій, люди пристосувались до нових умов, заперті в містах від потойбічного. Але Пекло не відпускає, проникають в людей біси, перетворюючи їх на торкнутих.
Філ Сокіл – курсант міліцейського училища, евакуйований колись з Києва, живе в провінційні Олександрії, проте в одну мить його налагоджене життя руйнується підозрами у викрадені дочки директора училища. Хтось взяв обличчя хлопця, щоб звабити жертву. Росзлідування заведе Філа куди далі, ніж викриття банди анархістів. І зрештою зробить його комісаром особливого призначення, якщо звісно він виживе.
Але це звісно не все, що я хотіла розповісти. Адже в процесі написаня мене надихають інші прочитані книги. Про них далі мова. І авжеж запрошення читати і вам.
Холод Влада
“Лялечка сотого левела”
Я ніколи не розуміла нашу «розумну» систему рівнів, яку всі вважали справедливою. Як на мене, справедливість і загальноприйнята «правильність» популярного — протилежні речі.Не дарма моє імʼя має значення «справедливість», і не дарма я вчусь на розробника ПЗ в сфері рівневості людей.
Я хотіла змінити цю систему, змінити наш світ, зробити його дійсно справедливим. І щоб таких низькорівневих людей, як я, не гнобили просто за їхній рівень. Хотіла перетворити справедливість популярного в справедливість емпатичного, та мене ніхто і ніколи не слухав.
Аж допоки в мій найжахливіший день народження, коли мене залишили саму і батьки, і друзі, я не зізналась собі, що все віддала б за сотий левел.
Ось тільки чи було воно варте того, що сталося далі?
Про що книга? Непопуляа дівчина-заучка з паралельної реальності в якій люди поділені за рівнями, жартома загадує собі на день народження максимальний сотий рівень. І на ранок прокидається з ним. Однак отримавши бажане, дівчина поступово починає розуміти сенс приказки “Бійся своїх бажань”.
Стефанія Лін, Алиса Ольгич
“Перехрестя: Гелловінська ніч”
Я — Вартова, яку відправили на просту місію: пропускати демонів через ворота пекла на одну добу на Гелловін. Демон Аррахон став тим, хто вперше за багато років зажадав вартову — мене — стати його провідником на землі.
Цей демон — суцільна загадка, небезпечна і зваблива. За його усмішкою ховається темрява, а в його чорних очах палає пекло.
Хто він? Той, хто намагається захистити, чи забрати мою душу до пекла?
Цю книгу я читала з особливим задоволенням. Вона так атмосферно вписувалась в свято всіх святих. Дівчина яка впустила демона в наш світ, і демон який її обдурив, чи не зовсім. А який там шикарний буктрейлер!
Мар’яна Доля
Таємниця старого будинку
Доки не почалася війна, я не замислювалася над тим, ким були мої предки. Але, вимушено переїхавши до маленького містечка, в якому ніколи нічого не відбувається, я поселилась у старому будинку, де жила ще моя прабабуся. Тут усе мені знайоме, хоча я опинилася в цьому місті вперше. Тут розмовляють стіни, під підлогою знаходяться старі щоденники, а у підвалі є двері, які ведуть у минуле. І мені ще доведеться розібратися, що з усім цим робити…
Постійно чекаю оновлень, адже книга в процесі. У Маряни взагалі купа фентезі на сторінці на будь-який смак. Зазирніть – не пошкодуєте.
Ліна Алекс
Укранія. Ти – мій оберіг
Чи вірите ви у казочки про потраплянок? От і я не вірила, допоки не стала однією з таких невдах. І хоч би мене закинуло в якесь королівство, де на мене чекав би прекрасний принц… Так ні ж! Треба було потрапити у світ на кшталт середньовічної України, де сучасна дівчина вважається… Ким? Правильно – відьмою! І спробуй тепер доведи, що я просто знаю трохи більше, ніж місцеві мешканці, якщо вони, не розбираючись, здали мене з потрохами тому, чия мета існування – ловити вродливих і розумних жінок та відправляти їх на вогнище.
В цій книзі прекрасо все. Грунтовне дослідження української культури і міфології, захопливий сюжет про попаданку і суворого воїна, магія і звісно ж кохання.
Юліанна Бойлук трилогія:
Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною
Пектораль для Місафір – 2. Берегиня
Ларієль. Дике полум’я
За кохання і щастя батьків нерідко доводиться платити дітям. Якщо її батько – маг вогню, а мати – магиня води… Хто вона? Її магія під забороною. Вона поза законом. Історія Місафір розпочнеться у день, коли сімейна реліквія – пектораль, спалахне у її руках магічним сяйвом. Куди веде її шлях, окутаний таємницями та небезпеками? Щоб навчитися бути собою, їй слід постаратися зберегти своє життя, пройти відбір наречених для кронпринца і зуміти розплутати клубок з взаємодією стихій, яка змушує закохатися не в нареченого, а в його брата…
А яке фентезі полюблєте ви?
Оригінал статті на Букнет: Фентезі багато не буває?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.