Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Президент Асоціації італійських видавців Рікардо Франко Леві очолив Федерацію європейських видавців (FEP). Про це повідомили на сайті федерації.

Соня Драга, нинішня президентка Польської книжкової палати (PIK) і голова видавництва Eponym, стала віцепрезиденткою Федерації європейських видавців і, згідно зі статутом FEP, майбутньою президенткою у 2024 році. Драга — перша жінка, обрана на цю посаду.

 

 

«Я принесу свій європейський досвід і з нетерпінням чекаю, щоб політики та чиновники Комісії й надалі чули голос моїх колег-видавців, і до них прислухалися. Книжки та читання є абсолютно необхідними для нашої європейської демократії, і ми повинні переконатися, що ЄС та наші національні уряди визнають важливість нашого сектора та підтримають нас шляхом позитивної політики», — наголосив Рікардо Франко Леві.

 

 

Раніше FEP очолював Пітер Краус фон Клефф. «Робота з європейськими колегами над усіма цими важливими проєктами була надзвичайно повноцінною протягом останніх чотирьох років, спочатку як віцепрезидента, а потім і як президента. Єдиний голос для європейських видавців — ключ до того, щоб бути почутими, і разом ми можемо представити інтереси європейських видавців у Європі та світі», — повідомив колишній президент федерації.

 

Франко Леві додав: «Під час свого президентства я також продовжуватиму зусилля Пітера, щоб допомогти нашим українським колегам залишатися життєздатним сектором у більш ніж складній і драматичній ситуації».

 

Повний перелік нових членів правління за посиланням.

 

FEP обрала нового директора під час Генеральної асамблеї в Брюсселі.

 

Нагадаємо, Федерація європейських видавців засудила повномасштабний напад росії на Україну. Окрім того, вона запросила українських колег на свої зустрічі у статусі почесних гостей. 

 

Фото: FEP

Оригінал статті на Suspilne: Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"