Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Президент Асоціації італійських видавців Рікардо Франко Леві очолив Федерацію європейських видавців (FEP). Про це повідомили на сайті федерації.

Соня Драга, нинішня президентка Польської книжкової палати (PIK) і голова видавництва Eponym, стала віцепрезиденткою Федерації європейських видавців і, згідно зі статутом FEP, майбутньою президенткою у 2024 році. Драга — перша жінка, обрана на цю посаду.

 

 

«Я принесу свій європейський досвід і з нетерпінням чекаю, щоб політики та чиновники Комісії й надалі чули голос моїх колег-видавців, і до них прислухалися. Книжки та читання є абсолютно необхідними для нашої європейської демократії, і ми повинні переконатися, що ЄС та наші національні уряди визнають важливість нашого сектора та підтримають нас шляхом позитивної політики», — наголосив Рікардо Франко Леві.

 

 

Раніше FEP очолював Пітер Краус фон Клефф. «Робота з європейськими колегами над усіма цими важливими проєктами була надзвичайно повноцінною протягом останніх чотирьох років, спочатку як віцепрезидента, а потім і як президента. Єдиний голос для європейських видавців — ключ до того, щоб бути почутими, і разом ми можемо представити інтереси європейських видавців у Європі та світі», — повідомив колишній президент федерації.

 

Франко Леві додав: «Під час свого президентства я також продовжуватиму зусилля Пітера, щоб допомогти нашим українським колегам залишатися життєздатним сектором у більш ніж складній і драматичній ситуації».

 

Повний перелік нових членів правління за посиланням.

 

FEP обрала нового директора під час Генеральної асамблеї в Брюсселі.

 

Нагадаємо, Федерація європейських видавців засудила повномасштабний напад росії на Україну. Окрім того, вона запросила українських колег на свої зустрічі у статусі почесних гостей. 

 

Фото: FEP

Оригінал статті на Suspilne: Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"