Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Президент Асоціації італійських видавців Рікардо Франко Леві очолив Федерацію європейських видавців (FEP). Про це повідомили на сайті федерації.

Соня Драга, нинішня президентка Польської книжкової палати (PIK) і голова видавництва Eponym, стала віцепрезиденткою Федерації європейських видавців і, згідно зі статутом FEP, майбутньою президенткою у 2024 році. Драга — перша жінка, обрана на цю посаду.

 

 

«Я принесу свій європейський досвід і з нетерпінням чекаю, щоб політики та чиновники Комісії й надалі чули голос моїх колег-видавців, і до них прислухалися. Книжки та читання є абсолютно необхідними для нашої європейської демократії, і ми повинні переконатися, що ЄС та наші національні уряди визнають важливість нашого сектора та підтримають нас шляхом позитивної політики», — наголосив Рікардо Франко Леві.

 

 

Раніше FEP очолював Пітер Краус фон Клефф. «Робота з європейськими колегами над усіма цими важливими проєктами була надзвичайно повноцінною протягом останніх чотирьох років, спочатку як віцепрезидента, а потім і як президента. Єдиний голос для європейських видавців — ключ до того, щоб бути почутими, і разом ми можемо представити інтереси європейських видавців у Європі та світі», — повідомив колишній президент федерації.

 

Франко Леві додав: «Під час свого президентства я також продовжуватиму зусилля Пітера, щоб допомогти нашим українським колегам залишатися життєздатним сектором у більш ніж складній і драматичній ситуації».

 

Повний перелік нових членів правління за посиланням.

 

FEP обрала нового директора під час Генеральної асамблеї в Брюсселі.

 

Нагадаємо, Федерація європейських видавців засудила повномасштабний напад росії на Україну. Окрім того, вона запросила українських колег на свої зустрічі у статусі почесних гостей. 

 

Фото: FEP

Оригінал статті на Suspilne: Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"