Фантастичні talks отримали нагороду на фестивалі «Єврокон»

Фантастичні talks отримали нагороду на фестивалі «Єврокон»

Український YouTube-проєкт Фантастичні talks став лавреатом нагороди Європейського товариства наукової фантастики (ESFS), яке організовує фестиваль «Єврокон». Про це йдеться на сторінці спільноти у Facebook. 

Проєкт отримав нагороду Achievements Awards («Нагорода за досягнення») за серію «Історія української фантастики» (History of Ukrainian SF&F by Fantastic talk(s)). 

Також письменниця та авторка фентезійних романів Наталія Матолінець отримала Chrysalis Awards («Заохочувальну нагороду»). 

 

«У цьому списку переможців моє ім’я. Chrysalis – нагорода від Eurocon за яскравий дебют і тут має бути багато слів і подяк, бо підтримка – велика частина цього шляху»,розповіла Наталя у Facebook. 

 

Нагороди Європейського товариства наукової фантастики щорічно вручають на фестивалі наукової фантастики «Єврокон». Цьогоріч він відбувся в місті Уппсала (Швеція).

 

Нагадаємо, що проєкт Фантастичні talks створили п’ятеро українських письменниць: Ірина Грабовська, Світлана Тараторіна, Наталія Матолінець, Дарія Піскозуб і Наталія Довгопол. Вони створюють відео на YouTube, де обговорюють літературу в жанрі фантастики та дискутують зі світовими письменниками. 

 

Також цьогоріч на «Вітрині новинок – рік стійкості» до Книжкового Арсеналу 2023 представлене видання проєкту Фантастичні talks: «Хроніки незвіданих земель» (Видавництво «Жорж», 2022);

 

Окрім цього, є нові видання авторок проєкту: 

  • Наталія Довгопол «Знайти країну амазонок» (Vivat, 2022)
  • Дарія Піскозуб «Гемма» (Vivat, 2023)
  • Світлана Тараторіна «Дім солі» (Vivat, 2023)

 

Оригінал статті на Suspilne: Фантастичні talks отримали нагороду на фестивалі «Єврокон»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"