Фантастичні talks отримали нагороду на фестивалі «Єврокон»

Фантастичні talks отримали нагороду на фестивалі «Єврокон»

Український YouTube-проєкт Фантастичні talks став лавреатом нагороди Європейського товариства наукової фантастики (ESFS), яке організовує фестиваль «Єврокон». Про це йдеться на сторінці спільноти у Facebook. 

Проєкт отримав нагороду Achievements Awards («Нагорода за досягнення») за серію «Історія української фантастики» (History of Ukrainian SF&F by Fantastic talk(s)). 

Також письменниця та авторка фентезійних романів Наталія Матолінець отримала Chrysalis Awards («Заохочувальну нагороду»). 

 

«У цьому списку переможців моє ім’я. Chrysalis – нагорода від Eurocon за яскравий дебют і тут має бути багато слів і подяк, бо підтримка – велика частина цього шляху»,розповіла Наталя у Facebook. 

 

Нагороди Європейського товариства наукової фантастики щорічно вручають на фестивалі наукової фантастики «Єврокон». Цьогоріч він відбувся в місті Уппсала (Швеція).

 

Нагадаємо, що проєкт Фантастичні talks створили п’ятеро українських письменниць: Ірина Грабовська, Світлана Тараторіна, Наталія Матолінець, Дарія Піскозуб і Наталія Довгопол. Вони створюють відео на YouTube, де обговорюють літературу в жанрі фантастики та дискутують зі світовими письменниками. 

 

Також цьогоріч на «Вітрині новинок – рік стійкості» до Книжкового Арсеналу 2023 представлене видання проєкту Фантастичні talks: «Хроніки незвіданих земель» (Видавництво «Жорж», 2022);

 

Окрім цього, є нові видання авторок проєкту: 

  • Наталія Довгопол «Знайти країну амазонок» (Vivat, 2022)
  • Дарія Піскозуб «Гемма» (Vivat, 2023)
  • Світлана Тараторіна «Дім солі» (Vivat, 2023)

 

Оригінал статті на Suspilne: Фантастичні talks отримали нагороду на фестивалі «Єврокон»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Україна та Чехія запускають проєкт з оцифрування пам’яток культури

Міністерство культури та стратегічних комунікацій України і Міністерство культури Чехії навесні 2025 року розпочинають дворічний проєкт, спрямований на збереження пам’яток культурної спадщини України шля

Директорка УІК: Через скорочення бюджету сертифікати на книжки отримають не всі 18-літні українці

Державну допомогу для 18-річних громадян України на придбання книжок зможуть отримати не всі українці, що досягли повноліття, через відсутність коштів у бюджеті. Про це в авторській кол

У Литві видали книжку Андрія Любки «Щось зі мною не так»

Книжка Андрія Любки «Щось зі мною не так» вийшла у Литві. Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Це вже друга книжка Любки, перекладена литовською мовою: роману «Карбід»

Вибори директора Книжкової палати не відбулися

Державну наукову установу «Книжкова палата України імені Івана Федорова» продовжуватиме очолювати виконувач обов’язків директора Микола Сенченко, оскільки вибори на посаду директора не

Пропаганда чи підтримка? Нова книга Ендрю Петтіґрі про читання в час війни

Ендрю Петтіґрі — британський історик та експерт із європейської Реформації, доктор філософії, професор сучасної історії в Університеті Сент-Ендрюса.
Його «Книга на війні. Бібліотеки й ч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"