Факти, факти. і нічого крім фактів!

Факти, факти. і нічого крім фактів!

Факти, факти. і нічого крім фактів!

Сьогодні в Ігоря особлива місія – дізнатися, що ж саме у минулому Дениса Кругленка так сильно лякає Дар*ю Олександрівну. Чи вдасться це йому? Відповідь вже у продовженні “Його маленька сильна дівчинка”

– Мати вчора проводила виставку, й він був основним спонсором – в нього брат навчається в її університеті. Ось і хочу розуміти, чи варто якоїсь гидоти від нього чекати.

Андрій задумливо поглянув на Ігоря, й почесав підборіддя:

– Якщо в них виключно ділові стосунки, то все нормально. Але, на мою думку, людина він та ще… Краще б менше з ним спілкувалася Ганна Вікторівна, – скептично скривився чоловік.

– Доводилося мати з ним справу? – здивувався капітан, мигцем поглянувши на майже ідеальну особову справу.

– Мені – ні, але чув достатньо. У минулому колеги розповідали, як його відмазували – захист в нього пристойний – з самої гори йшов, – поліцейський кивнув на стелю, маючи на увазі керівників.

– Але ж… – Макар по-дитячому наївно подивився на відкриті на комп’ютері файли.

– Ой, та я тебе благаю! Ти бачив, куди він хоче балотуватися? Це все давно вже сплановано, то ж ти тут і зайвої коми не знайдеш, – скривився Андрій.

На жаль, колега мав рацію – підчистити справу було цілком можливо. А якщо ще й захист нагорі, то це справа швидка.

– Може хоч приблизно поясниш, які гріхи на ньому висять? – сперся на стіл Ігор і схрестив руки на грудях.

– Та нічого особливого, начебто. Усе те сміття, що супроводжує в нас мажорів. Точніше не скажу, бо в мене й свого мотлоху вистачало, що б ще й в чужий лізти, – почухав потилицю Андрій.

 

Оригінал статті на Букнет: Факти, факти. і нічого крім фактів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"