Факти, факти. і нічого крім фактів!

Факти, факти. і нічого крім фактів!

Факти, факти. і нічого крім фактів!

Сьогодні в Ігоря особлива місія – дізнатися, що ж саме у минулому Дениса Кругленка так сильно лякає Дар*ю Олександрівну. Чи вдасться це йому? Відповідь вже у продовженні “Його маленька сильна дівчинка”

– Мати вчора проводила виставку, й він був основним спонсором – в нього брат навчається в її університеті. Ось і хочу розуміти, чи варто якоїсь гидоти від нього чекати.

Андрій задумливо поглянув на Ігоря, й почесав підборіддя:

– Якщо в них виключно ділові стосунки, то все нормально. Але, на мою думку, людина він та ще… Краще б менше з ним спілкувалася Ганна Вікторівна, – скептично скривився чоловік.

– Доводилося мати з ним справу? – здивувався капітан, мигцем поглянувши на майже ідеальну особову справу.

– Мені – ні, але чув достатньо. У минулому колеги розповідали, як його відмазували – захист в нього пристойний – з самої гори йшов, – поліцейський кивнув на стелю, маючи на увазі керівників.

– Але ж… – Макар по-дитячому наївно подивився на відкриті на комп’ютері файли.

– Ой, та я тебе благаю! Ти бачив, куди він хоче балотуватися? Це все давно вже сплановано, то ж ти тут і зайвої коми не знайдеш, – скривився Андрій.

На жаль, колега мав рацію – підчистити справу було цілком можливо. А якщо ще й захист нагорі, то це справа швидка.

– Може хоч приблизно поясниш, які гріхи на ньому висять? – сперся на стіл Ігор і схрестив руки на грудях.

– Та нічого особливого, начебто. Усе те сміття, що супроводжує в нас мажорів. Точніше не скажу, бо в мене й свого мотлоху вистачало, що б ще й в чужий лізти, – почухав потилицю Андрій.

 

Оригінал статті на Букнет: Факти, факти. і нічого крім фактів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"