Факти, факти. і нічого крім фактів!

Факти, факти. і нічого крім фактів!

Факти, факти. і нічого крім фактів!

Сьогодні в Ігоря особлива місія – дізнатися, що ж саме у минулому Дениса Кругленка так сильно лякає Дар*ю Олександрівну. Чи вдасться це йому? Відповідь вже у продовженні “Його маленька сильна дівчинка”

– Мати вчора проводила виставку, й він був основним спонсором – в нього брат навчається в її університеті. Ось і хочу розуміти, чи варто якоїсь гидоти від нього чекати.

Андрій задумливо поглянув на Ігоря, й почесав підборіддя:

– Якщо в них виключно ділові стосунки, то все нормально. Але, на мою думку, людина він та ще… Краще б менше з ним спілкувалася Ганна Вікторівна, – скептично скривився чоловік.

– Доводилося мати з ним справу? – здивувався капітан, мигцем поглянувши на майже ідеальну особову справу.

– Мені – ні, але чув достатньо. У минулому колеги розповідали, як його відмазували – захист в нього пристойний – з самої гори йшов, – поліцейський кивнув на стелю, маючи на увазі керівників.

– Але ж… – Макар по-дитячому наївно подивився на відкриті на комп’ютері файли.

– Ой, та я тебе благаю! Ти бачив, куди він хоче балотуватися? Це все давно вже сплановано, то ж ти тут і зайвої коми не знайдеш, – скривився Андрій.

На жаль, колега мав рацію – підчистити справу було цілком можливо. А якщо ще й захист нагорі, то це справа швидка.

– Може хоч приблизно поясниш, які гріхи на ньому висять? – сперся на стіл Ігор і схрестив руки на грудях.

– Та нічого особливого, начебто. Усе те сміття, що супроводжує в нас мажорів. Точніше не скажу, бо в мене й свого мотлоху вистачало, що б ще й в чужий лізти, – почухав потилицю Андрій.

 

Оригінал статті на Букнет: Факти, факти. і нічого крім фактів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Канівському музеї на Тарасовій Горі відбулася презентація унікального видання «Шевченковий…

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуку Валентина Коваленко.

«Друзі, МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Антиімперська, антимосковська риторика Шевченкого Слова сьогодні зрідні духом кожному українцеві, хто ста

В Ужгороді оголосили короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози…

16 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка під час презентації нової художньої книжки «Птах у своєму гнізді» письменника, Шевченківського лауреата, сценариста к

21 подія Книжкового Арсеналу, яку радить Читомо

Книжковий Арсенал у 2024 матиме близько сотні подій, у попередні допандемійні та доповномасштабні роки кількість заходів досягала і 450. Попри зменшення обсягу подієвої частини, її смис

Як допомогти постраждалим від обстрілу друкарні й видавництву

Компанія «Фактор» відкрила збір коштів для допомоги постраждалим від ракетного обстрілу друкарні Factor Druk, скоєного росією напередодні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Юл

Стали відомі імена загиблих працівників друкарні у Харкові

Компанія «Фактор» оприлюднила імена загиблих працівників друкарні Factor Druk внаслідок російського ракетного удару по Харкову 23 травня. Про це повідомила Читомо комунікаційна менеджер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"