Фаворити марафону)))
![Фаворити марафону))) Фаворити марафону)))](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1619582207_5410904.jpg)
Фаворити марафону)))
Усім привіт!
Перш за все, хочу подякувати за увагу до мого оповідання “Багряний світанок”))) Я неабияк ціную ваші поради та підтримку, і обов’язково зверну увагу на зауваження❤️
Обкладинку я таки змінила:
Не знаю, чи вдалось заінтригувати новиною про повноцінний роман, в якому буде більш детально описана доля персонажів, та тим не менш, я вже активно займаюсь його написанням)) З датою публікації ще не визначилась, орієнтовно це буде десь вкінці травня❤️
Як на мене, марафони – то завжди цікаво))) Правда, я трішки розгубилась, побачивши чималий такий список робіт, переживала, що не встигну прочитати всіх, і звісно, нікого не хотіла образити своїми відгуками) Тільки правда❤️❤️❤️ І робити вибір трьох фаворитів було нелегко, бо багато авторів вражали стилем написання та цікавими ідеями. Дещо забрала в бібліотеку з чітким наміром дочитати)))
Отже, мої фаворити:
❤️ “Вісім бажань” Холод Влади
Роман вражає неординарною задумкою і неабиякою актуальністю. Його я читаю ще з першого дня публікації, і вболіваю за кожного з героїв. Майстерно закручений сюжет, основою якого є вісім людей, вісім зовсім різних доль, яких об’єднує Інтернет, змушує задуматись. З кожним робітником ділом розумієш, що написано з нашої реальності, бо таке може трапитись із будь-ким. А такі твори я дуже полюбляю читати. І ще сюди плюс незвичне оформлення, віртуальні переписки героїв – воно все грає, і зароджує інтригу. Загалом дуже раджу почитати)))
❤️ “Колір бажання чорний” Ліни Алекс
Тут теж видно добре пропрацьований сюжет. І одразу кидається в очі драма. Дуже правдоподібно прописані всі характери персонажів. Я взагалі прихильниця більше гумористичних легких історій, але інколи можу захопитись гострою тематикою серйозних відносин і конфлікту. Історія Ліни Алекс саме така – тримає в напрузі і створює інтригу. І актуальна. Перед героями постає вибір між грішми та коханням і кожен ним користується на свій розсуд. Що ж вийде з цього через роки, коли колишні зустрічаються знову?
❤️ “Я всемогутня”Juli Pensil
Історії в жанрі фентезі – то моя окрема любов❤️ А ця вражає не стільки прописаним світом героїв та суперсили, скільки позицією головної героїні. Простій дівчині дістались сили неабиякої могутності, однією думкою вона може змінити все, але продовжує жити життям звичайної школярки. Ні, це не боягузтво, а навпаки – протистояння спокусам)) Їй дано шанс стати героєм, але вона не хоче. Розуміє відповідальність. Книга сподобалась із перших рядків, дуже інтригує і змушує задуматись над важливими речами.
P. S. Вітаю всіх з Великоднем!❤️ Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, і щоб натхнення ніколи не зникало))) Веселих свят!
Оригінал статті на Букнет: Фаворити марафону)))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.