У Kniga.Biz.ua заявили, що на сайті не можна замовити російські книжки

У Kniga.Biz.ua заявили, що на сайті не можна замовити російські книжки

Сайт Kniga.Biz.ua повідомив, що книжки російських видавництв вилучені з продажу. Про це засновник сайту Дмитро Лаппо повідомив на фейсбук-сторінці.

Він зазначив, що після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, наприкінці лютого 2022 року, керівництво інтернет-магазину вирішило вилучити з продажу усі книги російських видавництв.

 

«З 1 травня, коли інтернет-магазин Kniga.Biz.ua офіційно поновив роботу, в продажу не було книг російських видавництв. Так, на сайті дійсно можна знайти (поки що) книги російських видавництв і залишити заявку на інформування про їх надходження. По факту — ці книги зняті з продажу, не продаються та не відвантажуються», — наголосив він.

 

З 1 липня, згідно з забороною розповсюдження книжок з росії та білорусі, інтернет-магазин перестав відвантажувати ці книги із замовлень, зроблених до 24 лютого. 

 

Стосовно видань російською мовою від авторів-українців та перекладів українською мовою авторів з росії та білорусі книгарня діятиме згідно з чинним законодавством.

 

Лаппо також зазначив, що інтернет-книгарня зафіксувала всі відправлення книжок російських видавництв після початку повномасштабної війни та планує передати частину коштів з їх продажу на благодійність. Про це Kniga.Biz.ua повідомить згодом.

 

Очільник інтернет-магазину заявив, що той підтримує заборону імпорту видавничої продукції з країни-агресора та відповідний законопроєкт № 7459.

 

Нагадаємо, українські видавці закликають президента України Володимира Зеленського підписати закон № 2309-IX, що забороняє імпорт видавничої продукції з росії й білорусі та продаж книжок авторів-громадян рф.

 

Оригінал статті на Suspilne: У Kniga.Biz.ua заявили, що на сайті не можна замовити російські книжки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"