У 28-му Львівському BookForum візьмуть участь чотири поети Західної Європи

У 28-му Львівському BookForum візьмуть участь чотири поети Західної Європи

28-й Львівський міжнародний BookForum оголосили імена чотирьох сучасних поетів з Європи, які цього року візьмуть участь в форумі. Про це організатори повідомили на своєму офіційному сайті.

“Ці визначні поети сьогодення, а також інтелектуали, письменники, громадські та культурні діячі зберуться на 28 Bookforum, щоб обговорити найгостріші питання сьогодення”, – повідомляють організатори.

Список поетів:

  • Йоланда Аврора Бом Рамірес, шведська перекладачка. Її поетична збірка під назвою “Ікона” присвячена руйнуванню стереотипних ідеалів, гендерних ролей і колабораціонізму.
У 28 BookForum візьмуть участь поети Західної Європи

Йоланда Аврора Бом Рамірес

  • Адам Горовітц, британський журналіст і редактор. Його вірші розповідають про життєві втрати, кохання, радість, горе, прийняття, спогади і сум. За повідомленням організаторів, критики називають його вірші “тактичними й тактильними”.
У 28 BookForum візьмуть участь поети Західної Європи

Адам Горовітц

  • Аґда Баві Пайн, словацький письменник, сценарист і фронтмен гурту Liter Gena. Його дебютну книжку віршів “Кістка і шкіра” назвали сатанинською, проте це не завадило стати екранізації його роману “Кінець світу” третьою за відвідуваністю у словацьких кінотеатрах в 2013 році.
У 28 BookForum візьмуть участь поети Західної Європи

Аґда Баві Пайн

  • Рената Айхінґер, австрійська, письменниця, театральна режисерка. Дві її п’єси були номіновані на премію “WWW.COM” (2003) і “Rosa Rossi sucht das Morgen” (2011).
У 28 BookForum візьмуть участь поети Західної Європи

Рената Айхінґер

BookForum відбувається за підтримки європейської поетичної платформи Versopolis, яка популяризує молоду поезію та об’єднує 15 фестивалів з 13 країн Європи. Членами платформи є 219 авторів. ГО “Форум видавців” стала членом Версополісу у грудні 2017 року.

У 2021 році Львівський міжнародний BookForum, організаторами якого є ГО “Форум Видавців”, очікує гостей з усієї України, а також з ЄС, США, Південної Америки та Африки. У планах понад 100 подій, панельних дискусій і традиційна Ніч поезії та музики non-stop.

Що відомо

  • 28 BookForum відбудеться 15-19 вересня 2021 року у Львові за підтримки УКФ. Засновниками та організаторами фестивалю країни є ГО “Форум Видавців”.
  • Торік, через пандемію коронавірусу, BookForum пройшов онлайн. Події переглянуло понад 285 тисяч осіб. Усі дискусії 2020-го року доступні онлайн.
  • Цього року фестиваль вперше за всю історію відбудеться у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Повну програму, теми дискусій, кураторів та зірок фестивалю буде оголошено додатково та розміщено на сайті bookforum.ua і у соцмережах.

Оригінал статті на Читомо: У 28-му Львівському BookForum візьмуть участь чотири поети Західної Європи

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"