У 2021 році видавнича індустрія США зросла на 12% — звіт

У 2021 році видавнича індустрія США зросла на 12% — звіт

Асоціація американських видавців (AAP) опублікувала звіт StatShot за грудень 2021 року, в якому повідомляється, що дохід у видавничій галузі США за 2021 зріс до понад 15 млрд доларів за рік. Звіт оприлюднили на офіційному сайті асоціації.

 

Від початку року прибутки галузі від продажу книжок зросли на майже 12%. Тепер він становить 9,5 млрд доларів за календарний рік.

Прибуток від видань у твердій палітурці зріс на 11% (3,7 млрд доларів), а від книжок у м’якій обкладинці на 19% (3,1 млрд доларів).

 

Ринок масової літератури зріс на 5,5 % (до 240,9 мільйона доларів).

 

Також зазначається, що прибутки від електронних книжок знизилися на 5% відсотків у порівнянні з 2020-м календарним роком і склали 1,1 мільярда доларів США.

 

Щодо інших напрямків продажів, то прибутки від релігійних видань зросли на 11%, досягнувши 705,1 мільйона доларів. Професійні книжки, зокрема, медичні, юридичні, технічні та наукові, зросли в прибутку на 4% в порівнянні з 2020 календарним роком, склавши 381,9 мільйона доларів.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що майже третина американців читає книжки в електронному форматі. Відомо, що більше читати жителі США почали під час другої хвилі пандемії

 

 

*AAP StatShot отримує дані про доходи від 1360 видавців (число може коливатися від звіту до звіту). З повним обсягом дослідження та методикою його проведення можна ознайомитися за посиланням.

Оригінал статті на Suspilne: У 2021 році видавнича індустрія США зросла на 12% — звіт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"