У 2021 році видавнича індустрія США зросла на 12% — звіт

У 2021 році видавнича індустрія США зросла на 12% — звіт

Асоціація американських видавців (AAP) опублікувала звіт StatShot за грудень 2021 року, в якому повідомляється, що дохід у видавничій галузі США за 2021 зріс до понад 15 млрд доларів за рік. Звіт оприлюднили на офіційному сайті асоціації.

 

Від початку року прибутки галузі від продажу книжок зросли на майже 12%. Тепер він становить 9,5 млрд доларів за календарний рік.

Прибуток від видань у твердій палітурці зріс на 11% (3,7 млрд доларів), а від книжок у м’якій обкладинці на 19% (3,1 млрд доларів).

 

Ринок масової літератури зріс на 5,5 % (до 240,9 мільйона доларів).

 

Також зазначається, що прибутки від електронних книжок знизилися на 5% відсотків у порівнянні з 2020-м календарним роком і склали 1,1 мільярда доларів США.

 

Щодо інших напрямків продажів, то прибутки від релігійних видань зросли на 11%, досягнувши 705,1 мільйона доларів. Професійні книжки, зокрема, медичні, юридичні, технічні та наукові, зросли в прибутку на 4% в порівнянні з 2020 календарним роком, склавши 381,9 мільйона доларів.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що майже третина американців читає книжки в електронному форматі. Відомо, що більше читати жителі США почали під час другої хвилі пандемії

 

 

*AAP StatShot отримує дані про доходи від 1360 видавців (число може коливатися від звіту до звіту). З повним обсягом дослідження та методикою його проведення можна ознайомитися за посиланням.

Оригінал статті на Suspilne: У 2021 році видавнича індустрія США зросла на 12% — звіт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"