У Єгипті пропонують кредити на купівлю книжок через інфляцію

У Єгипті пропонують кредити на купівлю книжок через інфляцію

У Єгипті  пропонують брати кредити та розрахунки на виплати на книжки через стрімку інфляцію.

Оскільки ціни на книжки зросли більш ніж удвічі, деякі єгипетські автори кажуть, що вони скорочують кількість персонажів та описів, щоб бути економнішими в кількості сторінок.

 

«Вартість паперу та чорнила надзвичайно зросла. Собівартість тонни паперу нині майже в чотири рази вища, ніж на початку року!» — зазначає видавець Мохаммед Ель-Баалі. За його словами, книжки в Єгипті стала предметом розкоші.

 

Прискорення інфляції скоротило купівельну спроможність єгиптян, які вже пережили роки жорсткої економії та періодичних економічних потрясінь. Уряд заявляє, що робить все можливе, щоб знизити ціни, і звинувачує в цьому зовнішні чинники, пов’язані з російсько-українською війною.

 

Видавництво Sefsafa почало друкувати книжки за кордоном і скоротило тиражі, очікуючи падіння попиту.

 

Страх перед зменшенням кількості покупців на Каїрському книжковому ярмарку — найстарішому і найбільшому в арабському світі — став натхненням до ідеї придбання книг на виплат. Єгипетська асоціація видавців заявляє, що тепер покупці можуть взяти до дев’яти місяців на купівлю книжки, сплачуючи 1,5% річних.

 

Авторка Діна Афіфі зазначила для BBC: «Моя книжка була скорочена до 60 сторінок зі 100 через зростання вартості друку».

 

Деякі єгипетські романісти описують способи скорочення книжок: спрощення сюжетних ліній, введення менше другорядних персонажів і обмеження кількості описів.

 

Автори й видавці скаржаться для BBC, що все більше єгипетських читачів тепер купують підроблені копії книжок низької якості. Ті продаються на вулицях за ціною від 50 до 100 єгипетських фунтів (60-120 грн).

 

Нагадаємо, міжнародна асоціація видавців вимагає оприлюднити деталі арешту видавця з Єгипту.

 

 

Джерело: BBC

 

Чільна світлина: BBC News, Jerusalem & Cairo

Оригінал статті на Suspilne: У Єгипті пропонують кредити на купівлю книжок через інфляцію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"