У Японії створили рукописну машину

У Японії створили рукописну машину

Японський студент на ім’я Таму розробив і сконструював апарат, який імітує рукопис.

На винахід його спонукала поширена в японських університетах практика здавати письмові роботи у вигляді рукописів, що уникнути копіювання інформації з інтернету.

 

Окрім того, правління культури Японії наполягає на необхідності збереження культури письма від руки.

 

Створений Таму апарат нагадує принтер, але переносить текст на папір за допомогою кулькової ручки, зафіксованої в плотері. Деталі виготовлені на 3D-принтері.

 

«Я зненавидів свій університет, який змушує писати від руки, — ми все-таки живемо в епоху Рейва», — зазначив Таму.

Для перенесення зображень на папір вже існують перові плотери, однак студент був незадоволений шрифтами, що імітують рукописні. На його думку, будь-який викладач відразу помітить підробку.

Тож він створив програму для виготовлення шрифтів і записав від руки понад 2,4 тисячі знаків — кандзі, знаків складових азбук хірагани та катакани, цифр тощо — кожен із них тричі. Потім оцифрував усереднений варіант написання.

«Мені хотілося, щоб літери виглядали акуратно. За допомогою наукових статей і математичних технологій мені вдалося перетворити свій жахливий почерк в акуратне письмо. Це було дуже нелегко», — розповідає Таму.

 

Нагадаємо, крадій рукописів Етвуд, Руні та Мак’юена уникнув в’язниці.

 

 

Джерело: nippon.com

Оригінал статті на Suspilne: У Японії створили рукописну машину

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"