У Японії створили рукописну машину

У Японії створили рукописну машину

Японський студент на ім’я Таму розробив і сконструював апарат, який імітує рукопис.

На винахід його спонукала поширена в японських університетах практика здавати письмові роботи у вигляді рукописів, що уникнути копіювання інформації з інтернету.

 

Окрім того, правління культури Японії наполягає на необхідності збереження культури письма від руки.

 

Створений Таму апарат нагадує принтер, але переносить текст на папір за допомогою кулькової ручки, зафіксованої в плотері. Деталі виготовлені на 3D-принтері.

 

«Я зненавидів свій університет, який змушує писати від руки, — ми все-таки живемо в епоху Рейва», — зазначив Таму.

Для перенесення зображень на папір вже існують перові плотери, однак студент був незадоволений шрифтами, що імітують рукописні. На його думку, будь-який викладач відразу помітить підробку.

Тож він створив програму для виготовлення шрифтів і записав від руки понад 2,4 тисячі знаків — кандзі, знаків складових азбук хірагани та катакани, цифр тощо — кожен із них тричі. Потім оцифрував усереднений варіант написання.

«Мені хотілося, щоб літери виглядали акуратно. За допомогою наукових статей і математичних технологій мені вдалося перетворити свій жахливий почерк в акуратне письмо. Це було дуже нелегко», — розповідає Таму.

 

Нагадаємо, крадій рукописів Етвуд, Руні та Мак’юена уникнув в’язниці.

 

 

Джерело: nippon.com

Оригінал статті на Suspilne: У Японії створили рукописну машину

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордоном

У США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської. 
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ

У Львові одну з вулиць перейменували на честь Ірини Фаріон

У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв

Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-Ланки

Цієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою

Російську літературу переробляють на туалетний папір на Волині

У Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від

Лавреат Гонкурівської премії Камель Дауд опинився в центрі судового скандалу

Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"