У Швеції кошти з продажу поетичної антології віддають на благодійну акцію Жадана

У Швеції кошти з продажу поетичної антології віддають на благодійну акцію Жадана

У Швеції видали антологію поезії Dikter, надлишки від продажу якої підуть на благодійну акцію українського поета Сергія Жадана в Харкові. Інформація про неї розміщена на сайті видавництва Bokförlaget Korpen. 

У ній представлені 102 поети з різних країн світу. Зокрема це: Катрін Аскан (Німеччина),  Світлана Карстян (Румунія), Ліна Екдаль (Швеція), Гелена Ерікссон (Швеція), Джіла Моссед (Швеція), Йоран Грейдер (Швеція), Гуннар Д. Ханссон (Швеція), Віолетта Грег (Польща), Ярослав Міколаєвський (Польща), Техіла Хакімі (Ізраїль), Вольга Хапєєва (Білорусь), Дмитро Плакс (Білорусь), Ілля Камінський (США), Стейнар Опстад (Норвегія) та інші автори. 

 

Передмову до видання написали Карін Брюггер і Хельга Крук, а післямову Йохан Оберг. 

 

«Віршем можна передати стійкість і людяність. Вільний вірш сам по собі захищає свободу слова», пишуть про видання на сайті. 

Ціна видання 220 крон (330 гривень). Прибрати книжку можна за посиланням. 

 

Нагадаємо, що у Польщі видадуть антологію «Мова Вавилону», у якій зібрана українська фантастична проза польською мовою.

Як відомо, видавництво «Смакі» створили благодійну електронну збірку No putin – no cry, у якій зібрали творчі доробки українців з 24 лютого.

Оригінал статті на Suspilne: У Швеції кошти з продажу поетичної антології віддають на благодійну акцію Жадана

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"