У Швеції кошти з продажу поетичної антології віддають на благодійну акцію Жадана

У Швеції видали антологію поезії Dikter, надлишки від продажу якої підуть на благодійну акцію українського поета Сергія Жадана в Харкові. Інформація про неї розміщена на сайті видавництва Bokförlaget Korpen.
У ній представлені 102 поети з різних країн світу. Зокрема це: Катрін Аскан (Німеччина), Світлана Карстян (Румунія), Ліна Екдаль (Швеція), Гелена Ерікссон (Швеція), Джіла Моссед (Швеція), Йоран Грейдер (Швеція), Гуннар Д. Ханссон (Швеція), Віолетта Грег (Польща), Ярослав Міколаєвський (Польща), Техіла Хакімі (Ізраїль), Вольга Хапєєва (Білорусь), Дмитро Плакс (Білорусь), Ілля Камінський (США), Стейнар Опстад (Норвегія) та інші автори.
Передмову до видання написали Карін Брюггер і Хельга Крук, а післямову — Йохан Оберг.
«Віршем можна передати стійкість і людяність. Вільний вірш сам по собі захищає свободу слова», — пишуть про видання на сайті.
Ціна видання — 220 крон (330 гривень). Прибрати книжку можна за посиланням.
Нагадаємо, що у Польщі видадуть антологію «Мова Вавилону», у якій зібрана українська фантастична проза польською мовою.
Як відомо, видавництво «Смакі» створили благодійну електронну збірку No putin – no cry, у якій зібрали творчі доробки українців з 24 лютого.
Оригінал статті на Suspilne: У Швеції кошти з продажу поетичної антології віддають на благодійну акцію Жадана
Блог
З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжокЗ українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї
Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмаркуНа запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу
За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.