У Чернігові відкривається книгарня «Моя книжкова полиця»
![У Чернігові відкривається книгарня «Моя книжкова полиця» У Чернігові відкривається книгарня «Моя книжкова полиця»](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2021/05/chern-e1620982418470-1024x492.jpg)
Найближчим часом у Чернігові з’явиться книгарня «Моя книжкова полиця». Про це повідомила засновниця книгарні Наталя Моспан у фейсбуці.
Книгарня у Чернігові стане четвертим закладом мережі «Моя книжкова полиця».
«Кожен зможе знайти себе і своє у нашому книжковому просторі, наповненому світлом і безумовною любов’ю. Цим постом оголошуємо старт запуску Суперкнигарень по франчайзингу», – написала Моспан.
В ексклюзивному коментарі Читомо менеджерка з комунікацій мережі Анастасія Рекун повідомила, що відтепер «Моя книжкова полиця» матиме інший формат масштабування.
«Що наразі відбувається з книжковою галуззю в Україні? Відповідь проста – те саме, що і з ритейлом та всіма форматами загалом. Ритейл не витримує коронакризи. Офлайн замінюється онлайном. Ми бачимо зростання та збільшення кількості інтернет-магазинів, бо люди починають робити більше покупок саме в них. Ситуація з пандемією змінює звички покупців та формат придбання товару. Але, звичайно, при цьому оренда приміщення для офлайн-платформи продажу збільшує вартість книги. Це зумовлює вибір людей схилятися до онлайн-майданчиків. Та в офлайновий магазин люди приходять за емоцією й атмосферою. Тому для себе розуміємо два канали масштабування», – зазначила Анастасія.
За її словами, першим напрямком є кав’ярня-книгарня, де 30% продажів становлять книжки і 70% – кава. Книгарні «Моєї книжкової полиці» за такою франчайзинговою моделлю мають з’явитися в кожному обласному центрі України.
Другим каналом масштабування мережі книгарень є кейс книгомобіля, суть якого полягає в поєднанні продажу книжок з їхньою доставкою.«Масштабування другого напрямку відбуватиметься не шляхом пошуку інвесторів, а за підтримки міських адміністрацій цього проєкту як соціального підприємництва. Це розв’язання культурної проблеми областей. Плануємо мати теж по одній моделі на кожну область, як і кав’ярню-книгарню», – підкреслила менеджерка з комунікацій.
Наразі книгарня веде перемовини з обласними адміністраціями щодо придбання франчайзингової моделі книгарні на колесах, щоб державні органи купували та давали кредитування ФОПам для відкриття саме цього напрямку.
«А кав’ярня-книгарня масштабується по Україні завдяки розповсюдженню франшизи для того, щоб книга стала максимально близькою і потрапила в руки кожній людині. Ми працюємо над емоційністю покупки», – додала Анастасія Рекун.
Нагадаємо, перші три книгарні мережі «Моя книжкова полиця» розташовані в Києві – у центрі, на Русанівській набережній та на Позняках.
Оригінал статті на Suspilne: У Чернігові відкривається книгарня «Моя книжкова полиця»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.