У Чернівцях презентували серію листівок із посвятами бійцям з Азовсталі

У Чернівцях презентували серію листівок із посвятами бійцям з Азовсталі

Презентація відбулася у Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей.

Сталеві леви: у Чернівцях презентували серію листівок із посвятами бійцям з Азовсталі, які тримали оборону Маріуполя. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Презентація відбулася у Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей у рамках письменницько-бібліотечного марафону, організатором якого є Чернівецька обласна організація Національної спілки письменників України.

На захід завітали літератори, автори поезій-посвят, які ввійшли до даних листівок: поет, журналіст, голова Чернівецької обласної організації НСПУ Василь Джуран; поет Василь Васкан; поет і перекладач Віталій Демченко; поетеса Наталія Григорчук-Войтко. Василь Джуран розповів про задум і створення серії листівок та про авторів поезій.

Крім того, у бібліотеці презентували серію листівок до 60-річчя творчої діяльності поета, філософа, а також депутата Верховної Ради України, Надзвичайного і Повноважного Посла України і медика-науковця Георгія Ходоровського під назвою «Рапсод стежок нагірних Товтр».

Окрім обласної бібліотеки для дітей, учасниками марафону стали: Наукова бібліотека Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка, бібліотека-філія №3 КБУ «Чернівецька ЦБС».

Перша серія листівок, створена у рамках проєкту, була присвячена 150-річчю з дня народження Лесі Українки у 2021 році.

Фото: facebook.com/oblrada.cv.ua

pogliad.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Чернівцях презентували серію листівок із посвятами бійцям з Азовсталі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"