У Чернівцях відбудуться літературні читання Meridian Czernowitz

У Чернівцях відбудуться літературні читання Meridian Czernowitz

Коли, як не зараз, популяризувати українську літературу й культуру та говорити про них на весь світ? Саме це — мета поетичних читань Meridian Czernowitz, які триватимуть з 2 по 4 вересня у Чернівцях. Серед гостей фестивалю — як українські автори: Ірина Цілик, Катерина Калитко, Андрій Любка, Ігор Померанцев, Юрій Іздрик, так і поети та поетеси з Австрії, Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю.

«Цьогоріч ми не використовуємо слово „фестиваль“, що в перекладі з латинської означає святковий, веселий — бо нам поки що не святкується. Проте інше — поезія, книжки, друзі — традиційно зустрінуться в Чернівцях і цього вересня»,  —  кажуть організатори. Окрема важлива місія триденної культурної події — збір коштів для ЗСУ.

Сергій Жадан на Meridian Czernowitz

Цьогоріч локації зосереджуватимуться навколо Літературного центру Пауля Целана в Чернівцях, поруч зі сховищами, одне з яких стане підготовленою альтернативною сценою в разі повітряної тривоги.

Серед найочікуваніших подій — презентація нової книжки письменника й одного з найактивніших українських волонтерів Андрія Любки «Щось зі мною не так». До неї ввійшли різнопланові тексти, написані впродовж 2010—2021 років. На обкладинці видання — робота українського художника Матвія Вайсберга. 

Чільне фото — Літературний фестиваль Meridian Czernowitz

vogue.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Чернівцях відбудуться літературні читання Meridian Czernowitz

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"