У Центральній бібліотеці Бремена з’явилися українські книжки

У Центральній бібліотеці Бремена з’явилися українські книжки

Центральна бібліотека німецького міста Бремен у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Українська книжкова поличка» отримала добірку українських книжок дитячої та дорослої літератури, а також німецькомовні видання про Україну, її історію та культуру. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила генеральна пані консул України в Гамбурзі Ірина Тибінка.

За її словами, ця акція Генконсульства відбулася у День народження Лесі Українки. Головна книгозбірня найменшої федеральної землі Німеччини поповнилася і 12-томною збіркою її творів.

Також Ірина Тибінка розповіла, що взяла участь у презентації проєкту «Листівка додому» на базі бібліотеки спільно з Сенаторкою з соціальних питань Бремена Анею Штаман, представниками Deutsche Post та Gemeinsam in Bremen. Акція реалізували за ініціативи активістів Herz für die Ukraine e.V. та Німецької пошти.

«Відтепер українські діти, та й дорослі також, можуть направити своїм рідним в Україні цією листівкою слова підтримки, турботи та любові, а Німецька пошта безплатно потурбується за її доправлення», — написала пані генконсул.

 

Вона додала, що багато присутніх дітей захотіли намалювати свої щирі побажання президенту України Володимиру Зеленському і надіслати їх йому для підтримки сил на подальший захист їхньої Батьківщини.

 

Як повідомлялося, українські книжки з’явилися у Медіатеці імені Жана Моне (Médiathèque Jean-Monnet) у французькому місті Буа-Коломб та дитячій бібліотеці Rum för Barn у Стокгольмі.

 

Оригінал статті на Suspilne: У Центральній бібліотеці Бремена з’явилися українські книжки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"