У Херсоні презентували «Фронтовий Кобзар»

У Херсоні презентували «Фронтовий Кобзар»

У Херсонському обласному краєзнавчому музеї презентували видання «Фронтовий Кобзар», а також мистецьку виставку фотоколажів, що увійшли до нової книги.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Херсонська ОДА.

«Видання складається із 800 сторінок, на обкладинці книги зображено воїна з українським автоматом на тлі прапора України, на розвороті в кінці — Тарас Шевченко в обладунках військового на сучасній війні. Ілюструвати «Кобзар» сценами з війни на сході для мене не було складно, адже дух воїна ‒ борця за незалежність і захисника рідної землі, можна було прочитати практично в кожному вірші Тараса Григоровича», — розповів автор проєкту, учасник Революції гідності та війни на сході України, заслужений діяч мистецтв Сергій Пущенко.

За його словами, колажі до «Фронтового Кобзаря» робилися з 2015 року, до книги увійшло 45 фотознімків воїнів Збройних сил України, добровольців.

Організували презентацію представники Всеукраїнської ГО «Об’єднання добровольців», ГО «Добродія-Херсон», Громадської спілки «Асоціація ветеранських та волонтерських організацій Херсона «Звитяга» та ПП «Дельта-Таврія».

Також зазначається, що під час заходу за визначні творчі досягнення, активну громадянську позицію і патріотизм, вагомий внесок у розвиток культурної спадщини голова ОДА Сергій Козир нагородив Сергія Пущенка почесною грамотою. Подяку за активну громадянську позицію та патріотизм отримала голова Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Херсоні презентували «Фронтовий Кобзар»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"