У Харкові запрацювала нова книгарня «Книголенду»

У Харкові запрацювала нова книгарня «Книголенду»

У Харкові відкрили книгарню мережі «Книголенд». Про це Читомо повідомили у мережі.

Це восьма книгарня мережі «Книголенд», що нині працює у Харкові. З початку повномасштабної війни до роботи поступово повертали книжкові крамниці, що були пошкоджені чи зруйновані внаслідок ворожих обстрілів.

 

Новий «Книголенд» відкрили 9 грудня у центрі Харкова. Під час відкриття відбулася творча зустріч Сергієм Жаданом. Після віршових читань відбулася автограф-сесія, що тривала понад дві години.


«Кожна наступна відчинена книгарня сьогодні – свідчення нашої культурної витривалості. Промовисто про це говорить і та кількість людей, що зібралася на відкриті “Книголенду”. Зазвичай активне культурне життя в Харкові призупинилось, і книгарні зараз стають інтелектуальними осередками, що створюють сприятливі умови не лише для читання, а й для спілкування та обміну ідеями», — зазначив директор мережі книгарень «Книголенд» Ігор Зарудко.

 Окрім основного призначення як книгарні, новий «Книголенд» слугуватиме також як подієвий простір. Тут облаштоване місце для проведення літературних зустрічей, заходів та презентацій.«Атмосфера в книгарні визначається численними деталями, і вони разом створюють особливий характер місця. Тому ми намагалися зробити саме це місце унікальним та привабливим для читачів: затишне інтер’єрне оформлення, широкий вибір літератури та комфортні зони для читання й кавування. Плануємо також зробити книгарню насиченою подіями та зустрічами з авторами», — додає Ігор Зарудко.Нова книгарня в Харкові розташована за адресою вул. Сумська, 72, БЦ АВЕК.

 

Як повідомлялося, 2022 року нова книгарня «Книголенду» відкрилася в Івано-Франківську. Після вимушеної перерви свою роботу відновила книгарня мережі в Ірпені.

 

Фото: Книголенд

Оригінал статті на Suspilne: У Харкові запрацювала нова книгарня «Книголенду»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"