У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

У Харкові запустили комунікаційну платформу Kharkiv Media Hub для підтримки роботи українських та іноземних медіа в Харкові та регіоні. Про це повідомив медіацентр «Україна».

 

У хабі відбуватимуться брифінги представників влади та громадського сектору, експертні дискусії, культурні заходи. Тут можна буде отримати свіжу інформацію щодо актуальних для України та Харківщини тем. 

 

Kharkiv Media Hub у своїй роботі також буде взаємодіяти з іншими організаціями, що надають допомогу журналістам. Головна мета  проєкту — створити єдину точку допомоги журналістам у Харкові.

 

Хаб також працюватиме у режимі коворкінгу. Тут можна буде знайти допомогу з акредитацією, фіксера, контакти спікерів тощо.

 

Проєкт очолить журналістка, керівниця і співзасновниця незалежного суспільно-політичного проєкту nakipelo.ua Наталя Курдюкова.

 

Kharkiv Media Hub розташований у центрі Харкова у безпечному місці. Це мережевий підрозділ Медіацентру Україна, який працює також у Києві та Львові.

 

Медіацентр Україна — громадська ініціатива, мета якої – допомога журналістам у висвітленні війни та розробці стратегій і комунікаційних кампаній, що допомагатимуть у майбутній відбудові України. Створена у березні 2022 року.

 

Нагадаємо, для українських журналістів запустили проєкт безкоштовних консультацій із психологами.

 

Комісія з журналістської етики розробила рекомендації щодо словника воєнного часу, за допомогою якого варто висвітлювати події російсько-української війни.

 

Чільне зображення: Медіацентр Україна

Оригінал статті на Suspilne: У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"