У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

У Харкові запустили комунікаційну платформу Kharkiv Media Hub для підтримки роботи українських та іноземних медіа в Харкові та регіоні. Про це повідомив медіацентр «Україна».

 

У хабі відбуватимуться брифінги представників влади та громадського сектору, експертні дискусії, культурні заходи. Тут можна буде отримати свіжу інформацію щодо актуальних для України та Харківщини тем. 

 

Kharkiv Media Hub у своїй роботі також буде взаємодіяти з іншими організаціями, що надають допомогу журналістам. Головна мета  проєкту — створити єдину точку допомоги журналістам у Харкові.

 

Хаб також працюватиме у режимі коворкінгу. Тут можна буде знайти допомогу з акредитацією, фіксера, контакти спікерів тощо.

 

Проєкт очолить журналістка, керівниця і співзасновниця незалежного суспільно-політичного проєкту nakipelo.ua Наталя Курдюкова.

 

Kharkiv Media Hub розташований у центрі Харкова у безпечному місці. Це мережевий підрозділ Медіацентру Україна, який працює також у Києві та Львові.

 

Медіацентр Україна — громадська ініціатива, мета якої – допомога журналістам у висвітленні війни та розробці стратегій і комунікаційних кампаній, що допомагатимуть у майбутній відбудові України. Створена у березні 2022 року.

 

Нагадаємо, для українських журналістів запустили проєкт безкоштовних консультацій із психологами.

 

Комісія з журналістської етики розробила рекомендації щодо словника воєнного часу, за допомогою якого варто висвітлювати події російсько-української війни.

 

Чільне зображення: Медіацентр Україна

Оригінал статті на Suspilne: У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Експерти озвучили 23 істотні проблеми українського книговидання

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, експерти озвучили 23 проблеми сектор

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"