У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

У Харкові запустили комунікаційну платформу Kharkiv Media Hub для підтримки роботи українських та іноземних медіа в Харкові та регіоні. Про це повідомив медіацентр «Україна».

 

У хабі відбуватимуться брифінги представників влади та громадського сектору, експертні дискусії, культурні заходи. Тут можна буде отримати свіжу інформацію щодо актуальних для України та Харківщини тем. 

 

Kharkiv Media Hub у своїй роботі також буде взаємодіяти з іншими організаціями, що надають допомогу журналістам. Головна мета  проєкту — створити єдину точку допомоги журналістам у Харкові.

 

Хаб також працюватиме у режимі коворкінгу. Тут можна буде знайти допомогу з акредитацією, фіксера, контакти спікерів тощо.

 

Проєкт очолить журналістка, керівниця і співзасновниця незалежного суспільно-політичного проєкту nakipelo.ua Наталя Курдюкова.

 

Kharkiv Media Hub розташований у центрі Харкова у безпечному місці. Це мережевий підрозділ Медіацентру Україна, який працює також у Києві та Львові.

 

Медіацентр Україна — громадська ініціатива, мета якої – допомога журналістам у висвітленні війни та розробці стратегій і комунікаційних кампаній, що допомагатимуть у майбутній відбудові України. Створена у березні 2022 року.

 

Нагадаємо, для українських журналістів запустили проєкт безкоштовних консультацій із психологами.

 

Комісія з журналістської етики розробила рекомендації щодо словника воєнного часу, за допомогою якого варто висвітлювати події російсько-української війни.

 

Чільне зображення: Медіацентр Україна

Оригінал статті на Suspilne: У Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"