У Фінляндії українські книжки потраплять до бібліотек 13 міст

У Фінляндії українські книжки потраплять до бібліотек 13 міст

Активісти Товариства українців у Фінляндії (ТУФ) надіслали близько 200 українських книжок у різні міста Фінляндії. Про це товариство повідомило у фейсбуці.

«По Фінляндії розлетілися набори з чотирма виданнями про мумі-тролів (Видавництво Старого Лева), а також українські переклади Анни-Лєни Лаурен та Генрика Мейнандера (Літературна Агенція «Піраміда»). У кожному з міст книжки передамо до місцевої бібліотеки», — йдеться в дописі.

 

Книжки надійдуть до таких міст: 

 • Котка;
 • Тампере;
 • Пієтарсаарі;
 • Кіркконуммі;
 • Лаппеенранта;
 • Наанталіі;
 • Вааякоскі;
 • Оулу;
 • Рованіємі;
 • Сейняйокі;
 • Турку;
 • Вааса;
 • Уусікаупункі.

 

Товариство подякувало друзям з культурних установ та організацій Kulttuuriyhdistämö Interkult, Svenska kulturfonden та Stiftelsen Brita Maria Renlunds minne sr, які уможливили придбання книжок про мумі-тролів, а також Andreas Af Enehielm.

 

 

«Ми продовжуватимемо наші книжкові проєкти, оскільки маємо великий запит на українську книжку серед українців у Фінляндії»,— додали у ТУФ.

 

Нагадаємо, центральна бібліотека Гельсінкі Oodi отримала дорослі та дитячі видання українською мовою. Фінський літературний фонд (FILI) відмовився надавати гранти на книжки росії.

 

Оригінал статті на Suspilne: У Фінляндії українські книжки потраплять до бібліотек 13 міст

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"