У Франції триває персональна виставка української ілюстраторки Тані Якунової

У Франції триває персональна виставка української ілюстраторки Тані Якунової

У французькій галереї Illustrafemmes в місті Тулуза відбудеться персональна виставка української ілюстраторки Тетяни Якунової «Фрагменти». Про це повідомили в інстаграмі галереї.

«Назва — Fragments (уламки, фрагменти) відображає концепцію експозиції — це збірка довоєнних і повоєнних робіт, уламки надій, переживань, страхів і зрештою оптимістичного погляду у майбутнє. Це моя перша персональна виставка у Франції, проте раніше я брала участь у колективних виставках тут (включаючи галерею llustrafemmes)», — розповіла Таня Якунова для Читомо.

 

За  її словами, зробити виставку запросила галерея, з якою ілюстраторка співпрацює уже півтора року.

 

 

Виставка триває з 6 травня до 3 червня 2023 року.

 

llustrafemmes — це галерея ілюстрацій, присвячена французьким та іноземним мисткиням і ілюстраторкам, сконцентрована на репрезентації робіт створених жінками.

 

Нагадаємо, минулого року робота Тетяни Якунової перемогла в номінації “Exploration” престижної премії для ілюстраторів World Illustration Awards 2022. Роботи Тані Якунової вже потрапляли до коротких і довгих списків цієї премії у 2021 і 2020.

 

Фото: Instagram llustrafemmes

Оригінал статті на Suspilne: У Франції триває персональна виставка української ілюстраторки Тані Якунової

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"