У Франції триває персональна виставка української ілюстраторки Тані Якунової

У Франції триває персональна виставка української ілюстраторки Тані Якунової

У французькій галереї Illustrafemmes в місті Тулуза відбудеться персональна виставка української ілюстраторки Тетяни Якунової «Фрагменти». Про це повідомили в інстаграмі галереї.

«Назва — Fragments (уламки, фрагменти) відображає концепцію експозиції — це збірка довоєнних і повоєнних робіт, уламки надій, переживань, страхів і зрештою оптимістичного погляду у майбутнє. Це моя перша персональна виставка у Франції, проте раніше я брала участь у колективних виставках тут (включаючи галерею llustrafemmes)», — розповіла Таня Якунова для Читомо.

 

За  її словами, зробити виставку запросила галерея, з якою ілюстраторка співпрацює уже півтора року.

 

 

Виставка триває з 6 травня до 3 червня 2023 року.

 

llustrafemmes — це галерея ілюстрацій, присвячена французьким та іноземним мисткиням і ілюстраторкам, сконцентрована на репрезентації робіт створених жінками.

 

Нагадаємо, минулого року робота Тетяни Якунової перемогла в номінації “Exploration” престижної премії для ілюстраторів World Illustration Awards 2022. Роботи Тані Якунової вже потрапляли до коротких і довгих списків цієї премії у 2021 і 2020.

 

Фото: Instagram llustrafemmes

Оригінал статті на Suspilne: У Франції триває персональна виставка української ілюстраторки Тані Якунової

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"