У США розпочався щорічний конкурс двійників Гемінґвея

У США розпочався щорічний конкурс двійників Гемінґвея

21 липня, у день народження американського письменника Ернеста Гемінґвея, стартував щорічний конкурс двійників письменника.

Конкурс схожих на Гемінґвея є основною особливістю фестивалю «Дні Гемінґвея», на якому вшановують літературний талант і життя письменника.

 

Конкурс двійників письменника проходить впродовж трьох ночей у барі Sloppy Joe`s, в якому Гемінґвей часто проводив час із місцевими та літературними друзями.

 

Під час змагань з подібності, учасники по черзі виступають і дефілюють сценою бару. Переможця конкурсу визначать 22 лтпня за результатами оцінок журі та попередніх переможців.

 

21 липня цього року відзначили 124-ту річницю з дня народження автора. Фестиваль «Дні Гемінґвея» триватиме до 23 липня, включно із вуличним ярмарком і турніром «Кі-Вест-Марлін», який нагадує про пристрасть автора до риболовлі на архіпелазі.

 

Участь у конкурсі взяли майже 140 чоловіків.

 

Як відомо, 2023 року збірка Гемінґвея «Чоловіки без жінок та інші оповідання» стала суспільним надбанням.

 

 

Джерело: AP

Світлини: Florida Key News Bureau

Оригінал статті на Suspilne: У США розпочався щорічний конкурс двійників Гемінґвея

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"