У США розпочався щорічний конкурс двійників Гемінґвея

У США розпочався щорічний конкурс двійників Гемінґвея

21 липня, у день народження американського письменника Ернеста Гемінґвея, стартував щорічний конкурс двійників письменника.

Конкурс схожих на Гемінґвея є основною особливістю фестивалю «Дні Гемінґвея», на якому вшановують літературний талант і життя письменника.

 

Конкурс двійників письменника проходить впродовж трьох ночей у барі Sloppy Joe`s, в якому Гемінґвей часто проводив час із місцевими та літературними друзями.

 

Під час змагань з подібності, учасники по черзі виступають і дефілюють сценою бару. Переможця конкурсу визначать 22 лтпня за результатами оцінок журі та попередніх переможців.

 

21 липня цього року відзначили 124-ту річницю з дня народження автора. Фестиваль «Дні Гемінґвея» триватиме до 23 липня, включно із вуличним ярмарком і турніром «Кі-Вест-Марлін», який нагадує про пристрасть автора до риболовлі на архіпелазі.

 

Участь у конкурсі взяли майже 140 чоловіків.

 

Як відомо, 2023 року збірка Гемінґвея «Чоловіки без жінок та інші оповідання» стала суспільним надбанням.

 

 

Джерело: AP

Світлини: Florida Key News Bureau

Оригінал статті на Suspilne: У США розпочався щорічний конкурс двійників Гемінґвея

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Куратор Словенії — країни-почесної гості Франкфуртського книжкового ярмарку про те, якою буде програма

Словенія, почесна гостя Франкфуртського книжкового ярмарку 2023 року, кілька років готувалася представити свою програму «Стільники слів». Про хід підготовки, політичний тиск на організа

Мінкульт ініціює демонтаж пам’ятників Пушкіну

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює урядове рішення, яке дозволить вилучити пам’ятники Пушкіну, Щорсу та іншим російським діячам з Державного реєстру нерухом

На Міжнародному гірському кінофестивалі в Ужгороді покажуть 36 фільмів

На Закарпатті відбудеться міжнародний гірський кінофестиваль CMIFF, глядачам представлять 36 стрічок про гори та гірських жителів.

Про це повідомила у Фейсбуку Закарпатська

Книжки українською можна знайти і в південнокорейських бібліотеках

У Південній Кореї посол України Дмитро та його дружина Олена Пономаренко, а також директорка бібліотеки «Бедарі» в місті Пхьонтек Ю Хьон Мі урочисто відкрили українську книжкову поличку

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"