У США започаткували ініціативу для підтримки заборонених книжок

У США започаткували ініціативу для підтримки заборонених книжок

Нью-йоркська цифрова медіакомпанія Open Road Integrated Media оголосила про створення ініціативи Free Voices – «нової маркетингової послуги для боротьби із забороною книжок та забезпечення їхньої доступності для всіх».

 

Поштовхом до появи Free Voices стали широкомасштабні дії представників та симпатиків Республіканської партії США щодо заборони та цензурування книжок. Так, минулого року в країні зафіксували 1269 спроб вилучити з обігу бібліотечні книжки. Особливої популярності каральний підхід до книжок набув у так званих «червоних» штатах (політичне керівництво яких здійснюють представники Республіканської партії чи інших консервативних течій): Флориді, Техасі, Міссурі, Південній Кароліні, Юті.

 

Демократичні сили намагаються чинити цьому опір, нагадуючи своїм опонентам про цінність свободи слова.

 

Ідея роботи Free Voices полягатиме в тому, що книжки, які визнаватимуть тиску чи заборони, будуть окремо показані читачам через систему онлайн-маркетингу Open Road. Це дозволить підвищити їхні продажі та покращити впізнаваність творів.

 

Нагадаємо, зі шкіл у США вилучають графічний роман за щоденником Анни Франк

 

 

Джерело: Publishing Perspectives

 

Ілюстрація: The State News

Оригінал статті на Suspilne: У США започаткували ініціативу для підтримки заборонених книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"