У США започаткували ініціативу для підтримки заборонених книжок

У США започаткували ініціативу для підтримки заборонених книжок

Нью-йоркська цифрова медіакомпанія Open Road Integrated Media оголосила про створення ініціативи Free Voices – «нової маркетингової послуги для боротьби із забороною книжок та забезпечення їхньої доступності для всіх».

 

Поштовхом до появи Free Voices стали широкомасштабні дії представників та симпатиків Республіканської партії США щодо заборони та цензурування книжок. Так, минулого року в країні зафіксували 1269 спроб вилучити з обігу бібліотечні книжки. Особливої популярності каральний підхід до книжок набув у так званих «червоних» штатах (політичне керівництво яких здійснюють представники Республіканської партії чи інших консервативних течій): Флориді, Техасі, Міссурі, Південній Кароліні, Юті.

 

Демократичні сили намагаються чинити цьому опір, нагадуючи своїм опонентам про цінність свободи слова.

 

Ідея роботи Free Voices полягатиме в тому, що книжки, які визнаватимуть тиску чи заборони, будуть окремо показані читачам через систему онлайн-маркетингу Open Road. Це дозволить підвищити їхні продажі та покращити впізнаваність творів.

 

Нагадаємо, зі шкіл у США вилучають графічний роман за щоденником Анни Франк

 

 

Джерело: Publishing Perspectives

 

Ілюстрація: The State News

Оригінал статті на Suspilne: У США започаткували ініціативу для підтримки заборонених книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"