У США екранізують «Книгу кладовища» Ніла Ґеймана

У США екранізують «Книгу кладовища» Ніла Ґеймана

Кіноадаптація роману Ніла Ґеймана «Книга кладовища» від Disney отримала нового режисера та сценариста. Про це повідомив новинний інтернет-журнал про телебачення і кіно Deadline.

Режисером майбутньої кіноадаптації дитячого фантастичного роману став Марк Форстер (на рахунку стрічки «Персонаж», «Крістофер Робін»). Сценарій напише Девід Мегі («Життя Пі», «Мері Поппінс повертається»)

 

Цю книжку Ґеймана уже  намагалися екранізувати кілька разів — у 2009 році кіностудія Miramax запропонувала Нілу Джорданові («Інтервʼю з вампіром») зняти фільм. Також Disney, яка придбала права на екранізацію ще у 2012 році, пропонувала поставити стрічку Генрі Селіку («Кошмар перед Різдвом») та Рону Говарду («Як Ґрінч викрав Різдво»). 

 

«Книга кладовища» вийшла у 2008 році й отримала престижну американську премію Джона Ньюбері за видатний внесок в американську літературу для дітей, яку вручають з 1922 року.

 

Книжка розповідає про хлопця, на ім’я Ніхто «Ніх» Овенс, якого, після жорстокого вбивства усієї його родини, приймають на виховання мертві мешканці кладовища.

 

Нагадаємо, письменники та письменниці з усього світу висловлюють підтримку Україні та скасовують книжкові контракти з росією. Серед них і Ніл Гейман.

 

 

Чільна ілюстрація: screenrant.com

Оригінал статті на Suspilne: У США екранізують «Книгу кладовища» Ніла Ґеймана

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"