У США вийшла збірка творів українських письменників

У США вийшла збірка творів українських письменників

У США вийшла збірка Voices of Freedom: Contemporary Writing From Ukraine, до якої увійшли перекладені англійською прозові та поетичні твори українських авторів. Про це повідомляє Associated Press.

Редакторками антології стали Катерина Казімірова та Дарина Анастасьєва. Над виданням працювала команда перекладачів з України та США. Книжка вийшла у незалежному родинному видавництві 8th & Atlas Publishing.

 

До збірки увійшли твори Ігоря Калинця, Юрка Іздрика, Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Івана Малковича, Володимира Рафєєнка, Івана Андрусяка, Тараса Прохаська, Сергія Жадана, Світлани Поваляєвої, Галини Крук, Люби Якимчук, Олени Герасим’юк, Ії Ківи, Станіслава Асєєва, Костя Москальця, Любка Дереша, Тамари Горіха Зерня, Павла Коробчука, Олени Стяжкіної, Василя Махна, Оксани Луцишиної та інших.

 

«Voices of Freedom: Contemporary Writing From Ukraine – збірка українських творів, яка має на меті познайомити англомовний світ із деякими з найвідоміших нині живих письменників, чия творчість формує сучасну Україну. Це провідні інтелектуали та моральні авторитети українського народу, чиї голоси та думки допомогли синхронізувати внутрішні компаси українського суспільства в боротьбі за свободу своєї країни. За допомогою віршів, оповідань та есеїв ця збірка демонструє, що прагнення до свободи та боротьба за її досягнення є темою, яка пронизує покоління українських письменників і є центральною проблемою українського суспільства», – зазначено на сайті видавництва.

 

Кошти від продажу книжки будуть спрямовані на підтримку українського волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри» та благодійній організації Razom for Ukraine.

 

ОНОВЛЕНО

 

Нагадаємо, що восени цього року у США переклали та видали роман Володимира Рафєєнка, збірка віршів Василя Махна, книжка поезії Катерини Калитко.

 

Також у США за підтримки Читомо було створено антологію української поезії «Соняшники: українські вірші про війну, спротив, надію та мир».

Оригінал статті на Suspilne: У США вийшла збірка творів українських письменників

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"