У Сухопутних військах презентували книгу, присвячену останньому командиру УПА

У Сухопутних військах презентували книгу, присвячену останньому командиру УПА

До навчального центру в смт Гуйва Житомирського району Сухопутних військ ЗС України завітала авторка книги «Останній командир УПА. Життя та боротьба Василя Кука» Аліна Понипаляк.

Як повідомила пресслужба навчального центру, військовий підрозділ Житомирщини став першим підрозділом, де була представлена книга. Поважна праця про Василя Кука як особистості та воєначальника, містить біографічні дані, спогади рідних генерал-хорунжого, його побратимів та історичні документи. 

Оскільки досі надзвичайно яскрава постать останнього командира УПА не достатньо розкрита. Зі свого боку книга Аліни Понипаляк ‒ важливий крок до вивчення його внеску в розвиток військової справи. Зокрема, на теренах Житомирщини, де діяли вишкільні табори похідних груп УПА, до створення яких безпосередньо долучився і Василь Кук. 

Загалом розмова на презентації точилася не лише про її біографічну працю, а й про історичні паралелі та досвід Української повстанської армії, який знадобиться і в нинішній визвольній боротьбі. Адже вивчення досвіду минулого, зокрема і в ракурсі військової історії, воєнного мистецтва, робить нас на рівень сильніше. А наші небесні воїни, які віддали життя захищаючи Україну, надихають на впертий рух до Перемоги. 

Довідково. Аліна Понипаляк ‒ кандидатка історичних наук, дослідниця українського визвольного руху, науковиця Національного музею історії України, співкоординаторка громадської ініціативи #ВимкниРосійське.

Джерело: armyinform.com.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Сухопутних військах презентували книгу, присвячену останньому командиру УПА

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"