У Словаччині видадуть «Карбід» Андрія Любки

У Словаччині видадуть «Карбід» Андрія Любки

Пригодницький роман «Карбід» Андрія Любки переклали словацькою. Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Книжка вийде у словацькому видавництві N Press, котре також видає братиславську газету Denník N. Переклад Валерії Юрічкової.

У словацьких книгарнях книжка буде з 27 вересня, перша презентація відбудеться 29 вересня у Братиславі, 30 вересня — у Жиліні.
Окрім того, “Karbid” стане книжкою місяця жовтня в найстарішій незалежній мережі книгарень Artforum.

 

 

Вартість книжки — 14,90 євро (600 грн).

 

«Карбід» — пригодницький роман Андрія Любки, що вийшов 2015 року у видавництві Meridian Czernowitz. Того ж року книжка стала фіналістом «Книги Року BBC». 2017-го польський переклад роману став фіналістом премії Angelus.

 

Книжку перекладено також англійською та литовською, а в Україні вона стала лонґселером. 2021 року за мотивами «Карбіду» у столичному «Дикому театрі» відбулася вистава.

 

N Press — видавництво, що друкує братиславську газету Denník N. Як ідеться в описі видавництва, спочатку воно публікувало книжки  редакторів газети, з часом до редакційного плану включили й книжки інших авторів, а з 2020 року видають і книжки в перекладі. «Як і в газеті, так і в книжках ми привертаємо увагу до тем, які інші засоби масової інформації не висвітлюють — уразливі групи, освіта чи критичне мислення», — зазначають у видавництві. Раніше там видали «Словник війни» Остапа Сливинського.

 

Як відомо, 2019 року «Карбід» переклали словенською, а 2021 — сербською.

 

 

Зображення: фейсбук Андрія Любки

Оригінал статті на Suspilne: У Словаччині видадуть «Карбід» Андрія Любки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"