У Словаччині видадуть «Карбід» Андрія Любки

У Словаччині видадуть «Карбід» Андрія Любки

Пригодницький роман «Карбід» Андрія Любки переклали словацькою. Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Книжка вийде у словацькому видавництві N Press, котре також видає братиславську газету Denník N. Переклад Валерії Юрічкової.

У словацьких книгарнях книжка буде з 27 вересня, перша презентація відбудеться 29 вересня у Братиславі, 30 вересня — у Жиліні.
Окрім того, “Karbid” стане книжкою місяця жовтня в найстарішій незалежній мережі книгарень Artforum.

 

 

Вартість книжки — 14,90 євро (600 грн).

 

«Карбід» — пригодницький роман Андрія Любки, що вийшов 2015 року у видавництві Meridian Czernowitz. Того ж року книжка стала фіналістом «Книги Року BBC». 2017-го польський переклад роману став фіналістом премії Angelus.

 

Книжку перекладено також англійською та литовською, а в Україні вона стала лонґселером. 2021 року за мотивами «Карбіду» у столичному «Дикому театрі» відбулася вистава.

 

N Press — видавництво, що друкує братиславську газету Denník N. Як ідеться в описі видавництва, спочатку воно публікувало книжки  редакторів газети, з часом до редакційного плану включили й книжки інших авторів, а з 2020 року видають і книжки в перекладі. «Як і в газеті, так і в книжках ми привертаємо увагу до тем, які інші засоби масової інформації не висвітлюють — уразливі групи, освіта чи критичне мислення», — зазначають у видавництві. Раніше там видали «Словник війни» Остапа Сливинського.

 

Як відомо, 2019 року «Карбід» переклали словенською, а 2021 — сербською.

 

 

Зображення: фейсбук Андрія Любки

Оригінал статті на Suspilne: У Словаччині видадуть «Карбід» Андрія Любки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"