У Скадовську письменник-рашист заявив, що не віддасть Херсонщину

У Скадовську письменник-рашист заявив, що не віддасть Херсонщину

В окупованому Скадовську, де відносно все тихо, побували російські письменники-імперці герман садулаєв й ігорь бойков.

Член союзу російських спілок письменників і журналістів ігорь бойков, який багато друкувався у газетах правого спрямування, похвалився на зустрічі з читачами, що Донецьку область уперше відвідав ще у березні 2014 року. Відтоді постійно пише репортажі і статті для російських газет. Книжок про війну, розв’язану його країною, сказав, ще не написав, але за кілька років напише. Якщо у в’язницю, звісно, не потрапить.

Його колега-рашист герман садулаєв (на фото) просторікував, за визначенням окупаційної адміністрації Скадовського району, на «навкололітературні і загальнополітичні теми». Стосовно останніх сказав: «Ми, звичайно, могли б жити у мирі з Україною, якби Україна не встала у таку завідомо ворожу позицію, якби вона не стала антиросією, якби не стала випалювати все російське» і «У тій історичній ситуації, яка склалась, це було неминуче — ми мали повернути свої землі, повернути собі своїх людей».

Далі російський фашист розповів лише йому відому «таємницю» про «західних ворогів», які «готують «Мінськ-3». Мовляв, росії пропонують залишити Донецьку, Луганську області і Крим (їх, буцімто, ніхто не визнає російськими, але і нападати не буде), а Херсонщину і Запоріжжя агресор має повернути Україні. «Це не допустимо», — резюмував рашист. Хоча брехати про те, що Україна торгуватиме своїми територіями, ще недопустиміше.

Богдан СТРАЖАК, newdayua.net

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Скадовську письменник-рашист заявив, що не віддасть Херсонщину

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"