У Рівному стартувала нова модель відродження культурної, літературної спадщини

У Рівному стартувала нова модель відродження культурної, літературної спадщини

Рівненська письменниця Ірина Баковецька, яка очолює Спілку письменників Рівненщини, відновила діяльність літературного салону, де відбувся мистецький захід, що дав можливість поринути у 20-30-ті роки початку 20 століття. Про це повідомляє my.rv.ua.

«Родзинкою» заходу стало місце його проведення та дрескод учасників. Відвідувачі мали можливість насолодитися художніми шедеврами, мелодичним співом Галини Швидків, музикою та літературними творами у музеї Георгія Касміаді.

Місце проведення – це не просто галерея, а скарбниця творчості, де відбувається містерія відчуттів і вражень, минулого і майбутнього, часу і простору. Ірина Баковецька як генератор ідеї такого заходу планує і наступні тематичні стилізовані зустрічі, які, на її думку, будуть сприяти розвитку та обізнаності рівнян і гостей міста у культурній, етнічній, творчій та літературній спадщині регіону та України.

Ініціатором виступила Рівненська обласна організація НСПУ, а Партнерами стали представники Рівненського обласного краєзнавчого музею. Успіху митцям. Творчих та позитивних вечорів у літературному салоні!

Олена Главінська

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Рівному стартувала нова модель відродження культурної, літературної спадщини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"