У Рівному стартувала нова модель відродження культурної, літературної спадщини

У Рівному стартувала нова модель відродження культурної, літературної спадщини

Рівненська письменниця Ірина Баковецька, яка очолює Спілку письменників Рівненщини, відновила діяльність літературного салону, де відбувся мистецький захід, що дав можливість поринути у 20-30-ті роки початку 20 століття. Про це повідомляє my.rv.ua.

«Родзинкою» заходу стало місце його проведення та дрескод учасників. Відвідувачі мали можливість насолодитися художніми шедеврами, мелодичним співом Галини Швидків, музикою та літературними творами у музеї Георгія Касміаді.

Місце проведення – це не просто галерея, а скарбниця творчості, де відбувається містерія відчуттів і вражень, минулого і майбутнього, часу і простору. Ірина Баковецька як генератор ідеї такого заходу планує і наступні тематичні стилізовані зустрічі, які, на її думку, будуть сприяти розвитку та обізнаності рівнян і гостей міста у культурній, етнічній, творчій та літературній спадщині регіону та України.

Ініціатором виступила Рівненська обласна організація НСПУ, а Партнерами стали представники Рівненського обласного краєзнавчого музею. Успіху митцям. Творчих та позитивних вечорів у літературному салоні!

Олена Главінська

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Рівному стартувала нова модель відродження культурної, літературної спадщини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"