У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, у обласному центрі відбудуться заходи.

30 листопада – відео-розповідь «Григорій Сковорода: шлях мудреця» (на facebook сторінці Бібліотеки-філії № 10).

01 грудня – ювілейний інтернет-етюд «Народний мудрець Григорій Соворода» (на facebook сторінці Центральної міської бібліотеки).

01 грудня – екскурс у творчість «Життя наше – це подорож» (на facebook сторінці Центральної міської бібліотеки).

01 грудня – виставка-персоналія «Невтомний шукач щастя і свободи» (Бібліотека-філія № 4; вул. Олексинська, 12в). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

01 грудня – книжкова виставка «300 літ Григорію Сковороді» (Бібліотека-філія № 6; вул. Чорновола, 101-е). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

01 грудня – виставка-портрет «Сковорода умер, щоб народитись, жить у легендах і бринить у піснях, посіяним насінням заврунити і жити знов в живих людських ділах» (Бібліотека-філія № 7; вул. Кастуся Калиновського, 3-а). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

01 грудня – літературний портрет «Велич і безсмертя Григорія Сковороди» (Бібліотека-філія № 10; вул. Червонія, 67). Протягом дня.

01 грудня – виставка-портрет «Найцікавіший твір – його життя» (Центральна дитяча бібліотека; вул. Василя Червонія, 67). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

01 грудня – читання «Дізнайся, що називаю щасливим життям» (Бібліотека-філія смт. Квасилів; смт. Квасилів; вул. Б. Хмельницького, 2). Протягом дня.

02 грудня – виставка-вшанування «Світ ловив мене, та не спіймав» (Бібліотека-філія смт. Квасилів; смт. Квасилів; вул. Б. Хмельницького, 2). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

04 грудня – День інформації «Стежинами й шляхами Григорія Сковороди» (Бібліотека-філія № 9; вул. С. Бандери, 9-а).

rivnenews.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"