У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, у обласному центрі відбудуться заходи.

30 листопада – відео-розповідь «Григорій Сковорода: шлях мудреця» (на facebook сторінці Бібліотеки-філії № 10).

01 грудня – ювілейний інтернет-етюд «Народний мудрець Григорій Соворода» (на facebook сторінці Центральної міської бібліотеки).

01 грудня – екскурс у творчість «Життя наше – це подорож» (на facebook сторінці Центральної міської бібліотеки).

01 грудня – виставка-персоналія «Невтомний шукач щастя і свободи» (Бібліотека-філія № 4; вул. Олексинська, 12в). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

01 грудня – книжкова виставка «300 літ Григорію Сковороді» (Бібліотека-філія № 6; вул. Чорновола, 101-е). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

01 грудня – виставка-портрет «Сковорода умер, щоб народитись, жить у легендах і бринить у піснях, посіяним насінням заврунити і жити знов в живих людських ділах» (Бібліотека-філія № 7; вул. Кастуся Калиновського, 3-а). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

01 грудня – літературний портрет «Велич і безсмертя Григорія Сковороди» (Бібліотека-філія № 10; вул. Червонія, 67). Протягом дня.

01 грудня – виставка-портрет «Найцікавіший твір – його життя» (Центральна дитяча бібліотека; вул. Василя Червонія, 67). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

01 грудня – читання «Дізнайся, що називаю щасливим життям» (Бібліотека-філія смт. Квасилів; смт. Квасилів; вул. Б. Хмельницького, 2). Протягом дня.

02 грудня – виставка-вшанування «Світ ловив мене, та не спіймав» (Бібліотека-філія смт. Квасилів; смт. Квасилів; вул. Б. Хмельницького, 2). (Згідно графіку роботи бібліотеки).

04 грудня – День інформації «Стежинами й шляхами Григорія Сковороди» (Бібліотека-філія № 9; вул. С. Бандери, 9-а).

rivnenews.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За 11 місяців повномасштабної війни росія скоїла понад 470 злочинів проти ЗМІ

Протягом 11 місяців повномасштабної війни Росія вчинила 477 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це свідчать дані моніторингу Інституту масової інформації.
 
Протягом січн

Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороду від Залужного «За сприяння війську»

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний нагородив письменників Андрія Любку і Євгена Ліра почесними нагрудними знаками «За сприяння війську». Про це вони повідомили у себе на стор

Виходить нова екранізація новели Генрі Джеймса

На Берлінському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем’єра стрічки The Beast In The Jungle, знятої за однойменною новелою американо-британського письменника Генрі Джеймса.
 
Над ст

Росія переслідує щонайменше 15 кримських журналістів

Щонайменше 15 журналістів тимчасово окупованого Криму перебувають за ґратами за справами, сфабрикованими за терористичними статтями або статтями про зберігання зброї чи вибухівки. Про ц

У Польщі жінка обікрала бібліотеку на кілька тисяч злотих

У польському місті Жори одна з відвідувачок публічної бібліотеки вкрала книжок на 2000 злотих (понад 17 000 грн). Про це повідомляє портал Gazeta.pl.
 
До поліції міста Жори надійшло де

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"