У Рівному вручили премії та вшанували пам’ять про Анатолія Криловця

У Рівному вручили премії та вшанували пам’ять про Анатолія Криловця

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді провели вручення Всеукраїнської літературної премії імені Анатолія Криловця та вечір пам’яті письменника.

Про це повідомили на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

Подія відбулася 20 лютого. Ця іменна премія проводиться третій рік поспіль спільно з Національною спілкою письменників України та Рівненською обласною організацією Національної спілки письменників України.

Вечір пам’яті та врочисте вручення премії відбулися до дня народження українського поета, перекладача, літературознавця, кандидата філологічних наук, доцента, Відмінника освіти України, члена Національної спілки письменників України – Анатолія Криловця (1961-2017). Захід провели в змішаному форматі: офлайн, відеоконференція Zoom, а також онлайн-трансляція на Facebook-сторінці бібліотеки.

На початку зустрічі учасники переглянули відеофрагменти, на яких Анатолій Криловець читає власні вірші. З вітальним словом виступила українська поетеса, прозаїкиня, перекладачка, бардеса, членкиня журі Валентина Люліч. До слова запросили також сина Анатолія Криловця, члена журі Романа Криловця, який зачитав авторську поезію батька.

Літературну премію в номінації «Любовна лірика» отримали Юлія Сільчук (Ковель), Христина Семерин (Острог), Іван Генрош (Львів) та Яна Грицан (Івано-Франківськ). У номінації «Філософська лірика» перше місце посіла Оксана Лозова (Львів), друге та третє — Віктор Крупка (Вінниця) й Олександр Гунько (Херсон).

Особливими відзнаками літературної премії імені Анатолія Криловця відзначили: Олега Андрішко, Олега Гончаренка, Василя Вертипороха, Олеся Гриба, Світлану Шинкар, Юрія Хмелевського, Ярослава Гиць та Віктора Шупера.

Про літературні пошуки і творчі успіхи розповіли лауреати Юлія Сільчук й Віктор Шупер. В онлайн-форматі до заходу долучилися секретарка НСПУ з роботи із молоддю Юлія Бережко-Камінська, лауреати премії Віктор Крупка й Олександр Гунько та членкиня журі Галина Вокальчук.

Крім того, багато із присутніх висловлювали власні спогади пов’язані із Анатолієм Криловцем. Наприклад, цікаві розповіді ми почули від дитячої письменниці Тамари Бацмай, поетеси Любові Ярмолюк та інших. Музичну частину вечора пам’яті забезпечили Валентина Люліч та Валентина Слуквіна, які співали пісні на слова Анатолія Криловця. Окрім цього відбулося читання поезій із різних збірок поета.

rivne.rayon.in.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Рівному вручили премії та вшанували пам’ять про Анатолія Криловця

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"