У рф хочуть вилучати з книгарень видання із «пропагандою нетрадиційних стосунків»

У рф хочуть вилучати з книгарень видання із «пропагандою нетрадиційних стосунків»

Російській книжковій спілці запропонували розглянути виключення книжок, «що містять пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків», із продажу. Це запропонував російський державний регулятор «роскомнагляд».

«Роскомнагляд звернувся до російської книжкової спілки з проханням розглянути унеможливлення поширення подібної літератури в межах саморегулювання книжкової галузі»,— розповіли у спілці.

 

Як наголосили в роскомнагляді, поширення «пропаганди девіантних відносин у будь-якому вигляді не відповідає традиційним цінностям російського суспільства і становить небезпеку не тільки для неповнолітніх, але і для всього суспільства». Нині у росії заборонене поширення «пропаганди ЛГБТ» серед неповнолітніх, але квір-матеріали, зокрема книжки, залишаються доступними.

 

Під заборону зокрема може потрапити популярні в росії книжки в жанрі young-edalt,  оскільки закон про поширення «пропаганди ЛГБТ» серед неповнолітніх вже діє.

 

«Для припинення подальшої популяризації нетрадиційних сексуальних стосунків у росії необхідно внести відповідні зміни до законодавства. Раніше проєкт таких змін обговорювався на засіданні громадської ради при роскомнагляді. Наразі законопроєкт внесений до державної думи», — додали у Роскомнагляді.

 

Закон про заборону пропаганди «нетрадиційних сексуальних стосунків» діє у росії з червня 2013 року. За його порушення фізична особа може отримати штраф від 4-х до 5-ти тисяч рублів, посадова особа — від 40 до 50 тисяч рублів, юридична особа – від 800 тисяч до мільйона рублів.

 

Нагадаємо, що Держдума росії ухвалила закон про «фейки», який передбачає від 10 до 15 років ув’язнення за поширення неправдивої, на думку влади РФ, інформації. 

 

Чільне фото: Attila Kisbenedek/AFP/Getty Images

Оригінал статті на Suspilne: У рф хочуть вилучати з книгарень видання із «пропагандою нетрадиційних стосунків»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"