У рф хочуть вилучати з книгарень видання із «пропагандою нетрадиційних стосунків»

У рф хочуть вилучати з книгарень видання із «пропагандою нетрадиційних стосунків»

Російській книжковій спілці запропонували розглянути виключення книжок, «що містять пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків», із продажу. Це запропонував російський державний регулятор «роскомнагляд».

«Роскомнагляд звернувся до російської книжкової спілки з проханням розглянути унеможливлення поширення подібної літератури в межах саморегулювання книжкової галузі»,— розповіли у спілці.

 

Як наголосили в роскомнагляді, поширення «пропаганди девіантних відносин у будь-якому вигляді не відповідає традиційним цінностям російського суспільства і становить небезпеку не тільки для неповнолітніх, але і для всього суспільства». Нині у росії заборонене поширення «пропаганди ЛГБТ» серед неповнолітніх, але квір-матеріали, зокрема книжки, залишаються доступними.

 

Під заборону зокрема може потрапити популярні в росії книжки в жанрі young-edalt,  оскільки закон про поширення «пропаганди ЛГБТ» серед неповнолітніх вже діє.

 

«Для припинення подальшої популяризації нетрадиційних сексуальних стосунків у росії необхідно внести відповідні зміни до законодавства. Раніше проєкт таких змін обговорювався на засіданні громадської ради при роскомнагляді. Наразі законопроєкт внесений до державної думи», — додали у Роскомнагляді.

 

Закон про заборону пропаганди «нетрадиційних сексуальних стосунків» діє у росії з червня 2013 року. За його порушення фізична особа може отримати штраф від 4-х до 5-ти тисяч рублів, посадова особа — від 40 до 50 тисяч рублів, юридична особа – від 800 тисяч до мільйона рублів.

 

Нагадаємо, що Держдума росії ухвалила закон про «фейки», який передбачає від 10 до 15 років ув’язнення за поширення неправдивої, на думку влади РФ, інформації. 

 

Чільне фото: Attila Kisbenedek/AFP/Getty Images

Оригінал статті на Suspilne: У рф хочуть вилучати з книгарень видання із «пропагандою нетрадиційних стосунків»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"