У РФ ліквідували радіостанцію «Эхо Москвы» та телеканал «Дождь»

У РФ ліквідували радіостанцію «Эхо Москвы» та телеканал «Дождь»

Роскомнагляд заблокував сайти радіостанції «Эхо Москвы» та телеканалу «Дождь» через висвітлення російської війни проти України, а згодом рада директорів інформаційно-розмовної радіостанції «Эхо Москвы» ухвалила рішення про ліквідацію радіостанції та сайту. Про це повідомляють головні редактори радіостанції «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов та «Дождя» Тихон Дзядко. 

Рада директорів акціонерного товариства «Газпром», до якого належить «Эхо Москвы», ліквідувала медіа через звернення Генпрокуратури Росії, у якому радіостанцію звинувачують у поширенні «неправдивої інформації» про дії російських військових в Україні. 

 

«Рішення про ліквідацію було ухвалене всього за 15 хвилин без моєї участі, мене навіть на засідання не запросили», — зазначив Венедиктов. 

 

Раніше радіостанцію вже відключили від ефіру на вимогу Генпрокуратури РФ, а Роскомнагляд заблокували сайт радіо з таким формулюванням: «У зв’язку з цілеспрямованим та систематичним розміщенням інформації із закликами до екстремістської діяльності, насильства, а також свідомо неправдивих відомостей щодо дій російських військовослужбовців у межах проведення спеціальної операції із захисту ДНР та ЛНР». Також Роскомнагляд вимагав у Google видалити додаток радіостанції з Google Play.

 

Водночас трансляція програм «Эхо Москвы» продовжується на YouTube.

 

Разом з тим головний редактор телеканалу «Дождь» Тихон Дзядко зазначив, що Генпрокуратура не пояснила, які саме матеріали каналу порушують законодавство. 

 

«Эхо Москвы» — російська цілодобова інформаційно-розмовна радіостанція. Вона орієнтована на новинне мовлення, основні програми — новини політики й культури, огляди преси. 

 

«Дождь» — російський інформаційний телеканал. Входить до складу медіахолдингу «Дождь».

 

Раніше повідомлялося, що в Україні запрацювало інтернет-радіо без мобільних тарифікації

Оригінал статті на Suspilne: У РФ ліквідували радіостанцію «Эхо Москвы» та телеканал «Дождь»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"