У РФ ліквідували радіостанцію «Эхо Москвы» та телеканал «Дождь»

У РФ ліквідували радіостанцію «Эхо Москвы» та телеканал «Дождь»

Роскомнагляд заблокував сайти радіостанції «Эхо Москвы» та телеканалу «Дождь» через висвітлення російської війни проти України, а згодом рада директорів інформаційно-розмовної радіостанції «Эхо Москвы» ухвалила рішення про ліквідацію радіостанції та сайту. Про це повідомляють головні редактори радіостанції «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов та «Дождя» Тихон Дзядко. 

Рада директорів акціонерного товариства «Газпром», до якого належить «Эхо Москвы», ліквідувала медіа через звернення Генпрокуратури Росії, у якому радіостанцію звинувачують у поширенні «неправдивої інформації» про дії російських військових в Україні. 

 

«Рішення про ліквідацію було ухвалене всього за 15 хвилин без моєї участі, мене навіть на засідання не запросили», — зазначив Венедиктов. 

 

Раніше радіостанцію вже відключили від ефіру на вимогу Генпрокуратури РФ, а Роскомнагляд заблокували сайт радіо з таким формулюванням: «У зв’язку з цілеспрямованим та систематичним розміщенням інформації із закликами до екстремістської діяльності, насильства, а також свідомо неправдивих відомостей щодо дій російських військовослужбовців у межах проведення спеціальної операції із захисту ДНР та ЛНР». Також Роскомнагляд вимагав у Google видалити додаток радіостанції з Google Play.

 

Водночас трансляція програм «Эхо Москвы» продовжується на YouTube.

 

Разом з тим головний редактор телеканалу «Дождь» Тихон Дзядко зазначив, що Генпрокуратура не пояснила, які саме матеріали каналу порушують законодавство. 

 

«Эхо Москвы» — російська цілодобова інформаційно-розмовна радіостанція. Вона орієнтована на новинне мовлення, основні програми — новини політики й культури, огляди преси. 

 

«Дождь» — російський інформаційний телеканал. Входить до складу медіахолдингу «Дождь».

 

Раніше повідомлялося, що в Україні запрацювало інтернет-радіо без мобільних тарифікації

Оригінал статті на Suspilne: У РФ ліквідували радіостанцію «Эхо Москвы» та телеканал «Дождь»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"