У Росії створили свій аналог Instagram
Популярна соцмережа Instagram більше не працює в Росії після блокування Роскомнагляду. Але в Росії вирішили імпортозмістити сервіс, повідомляє Сьогодні.
За справу взявся «однокурсник» Павла Дурова, засновника Вконтакте та Telegram, якийсь Олександр Зобов. Його творіння повністю повторює дизайн Instagram.
Іншими словами, він вкрав у Meta ідею сервісу, придумавши для своєї підробки патріотичну назву Россграм.
На головній сторінці сервісу вказується, що він повністю запрацює 28 березня і буде доступний на Android і iOS. Першим користувачам пропонують «особливі привілеї».
Нагадаємо, що Instagram заблокував Роскомнагляд після того, як Meta дозволила у своїх сервісах залишати заклики до насильства щодо Путіна та Лукашенка.
Оригінал статті на НСПУ: У Росії створили свій аналог Instagram
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.