У росії повалили кремлівську «свастику» — конструкцію у вигляді літери Z…

У росії повалили кремлівську «свастику» — конструкцію у вигляді літери Z…

Міська влада вирішує, чи вдасться відновити цей символ російської агресії в Україні.

У російській Костромі невідомі зламали світлову конструкцію у вигляді літери Z, яку було встановлено в центрі міста всього два тижні тому — на знак підтримки воєнних дій росії в Україні.

Про це повідомляє видання «Подъем» із посиланням на регіональне управління російського МВС.

«Співробітники поліції розбираються в обставинах інциденту. Вжито заходів, спрямованих на встановлення особи та розшук зловмисника, причетного до псування конструкції», — цитують офіційне повідомлення. За якою статтею притягатимуть до відповідальності порушника – за хуліганство чи дискредитацію збройних сил росії – в поліції не уточнили.

У виданні зауважили, що ця конструкція перебувала в досяжності камер відеоспостереження.

В адміністрації міста повідомили, що поки вирішують, чи можливе відновлення об’єкта.

Двометрова світлова конструкція у вигляді літери Z з’явилася у Сусанінському сквері 18 березня, як повідомляли російські ЗМІ, з ініціативи «громадських організацій» на знак підтримки російських військових в Україні. Дату встановлення вибрали не випадково — до роковин анексії українського Криму рф.

Нагадаємо, раніше студентів Казанського державного університету зібрали на дивний флешмоб, під час якого вони салютували, викидуючи вперед та вгору праву руку. Цей жест нагадує нацистське привітання часів Другої світової війни.

tsn.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У росії повалили кремлівську «свастику» — конструкцію у вигляді літери Z…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"