У росії не заспокояться: заборонили показувати логотипи соцмереж Meta

Роскомнагляд заборонив російським засобам масової інформації демонструвати логотипи компанії Meta Platforms, а також соціальних мереж Facebook та Instagram, що належать компанії. Про це йдеться у заяві відомства.
Цю вимогу Роскомнагляд висунув після визнання компанії Meta «екстремістською організацією» у росії.
«Не допускається демонстрація у російських ЗМІ логотипу організації Meta Platforms Inc. і соціальних мереж, що належать їй Facebook та Instagram», – зазначають у Роскомнагляді.
Крім того, російські ЗМІ зобов’язані будуть маркувати Meta Platforms як заборонену організацію. Обов’язковим маркуванням для ЗМІ стане після того, як російський мін’юст включить Meta до переліку екстремістських організацій.
Також Facebook та Instagram виключать із російського реєстру соціальних мереж. Компанія Meta при цьому буде виключена із переліку іноземних осіб, які провадять діяльність в інтернеті.
Як відомо, тверський суд москви заборонив у росії соціальні мережі компанії Meta Platforms Facebook та Instagram. Проте рішення суду не поширюється на месенджер WhatsApp.
Приводом для позову проти Meta та блокування соціальних мереж стала зміна політики модерації контенту. Meta спершу дозволила українським користувачам висловлювати заклики до насильства щодо російських військових (але не цивільних осіб), а також володимира путіна та олександра лукашенка.
Згодом компанія все ж змінила правила й заборонила бажати смерті очільникам держав.
Нагадаємо, раніше у росії були заблоковані або уповільнені TikTok, Facebook,Twitter, Instagram. Такрож натомість Instagram в росії запускають аналог «Россграм».
Оригінал статті на Suspilne: У росії не заспокояться: заборонили показувати логотипи соцмереж Meta
Блог
Федеральний суд: Адміністрація Трампа має відновити роботу «Голосу Америки»Федеральний суд у Вашингтоні зобов’язав адміністрацію президента США Дональда Трампа відновити роботу «Голосу Америки» та інших мовників, які перебувають під опікою Агентства США з глоб
Які умови праці в польських письменників та перекладачівМедіанний дохід письменників у Польщі — 2500 злотих на місяць, більшість авторів не мають доступу до базових соціальних гарантій, а перекладачів рідко запрошують на публічні події. Про
Оголосили лавреата премії Drahomán Prize 2024Лавреатом премії Drahomán Prize 2024 року став перекладач Ееро Балк. Про це повідомила кореспондентка Читомо із церемонії вручення премії.
Ееро Балк — перекладач з української мови на
Запрацював електронний реєстр видавців і книгарівЗ 22 квітня в Україні офіційно запрацював Державний реєстр видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції. Про це повідомили на сайті Міністерства культури і стратегіч
Польська письменниця передала своє роялті на допомогу силам оборони УкраїниПольська письменниця-фанастка Анна Бжезінська переказала авансове роялті за українське видання роману «Води глибокі, мов небо» на підтримку 13-ї бригади Національної гвардії України «Ха
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.