У росії згоріла книгарня колишнього українського журналіста Олександра Карп’юка

У росії згоріла книгарня колишнього українського журналіста Олександра Карп’юка

У росії згоріла букіністична книгарня «Полка» російського книгаря, колишнього українського журналіста, мешканця Кримського півострова до окупації того російською федерацією Олександра Карп’юка. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

Книгарня згоріла 9 грудня. Її приміщення розташовувалося на вул. Велика Покровська (Нижній Новґород).

 

Карп’юк написав, що будівля книгарні повністю згоріла, повертатися в те ж приміщення він не буде:

 

Раніше Олександр Карп’юк працював в українському виданні «Фокус» (не плутати з тезкою Олександром Карп’юком, відомим під псевдонімом Serg Marco). Народився і жив у Євпаторії. Після окупації півострова російськими збройними силами переїхав жити до росії і заснував власну букіністичну книгарню, щоб «допомогти людям не збожеволіти в цьому самому новинному божевіллі». Заперечує територіальну цілісність України.

 

Щодо нового широкомасштабного наступу російської армії в ході російсько-української  на території України написав: «Вісім років тому я вперше зіткнувся зі смертю і крихкістю життя. Коли ми їхали з батьками, то на дорозі стояли озброєні люди і БТР. Тоді я вперше зрозумів, що таке тваринний жах і страх. …. Наші батьки сьогодні у двох різних регіонах України. Географія тут не важлива, важливо, що вони живі».

 

Як відомо, у квітні 2022 року в росії  були проблеми з крейдованим папером і поліграфічними фарбами через санкції європейських країн, викликані російським вторгненням в Україну.

 

 

Фото: телеграм-канал Карп’юка

Цитати взяті з його дописів у російській соцмережі «ВКонтакте»

Оригінал статті на Suspilne: У росії згоріла книгарня колишнього українського журналіста Олександра Карп’юка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"