У пункти незламності на Донеччині передали українські книжки

У пункти незламності на Донеччині передали українські книжки

13 громад Донецької області отримають понад 3000 книжок українською мовою різних жанрів, а жителі Краматорська — ще 2000. Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики України та Держкомтелерадіо.

Акція відбулася завдяки ініціативі Донецької обласної військово-цивільної адміністрації та за підтримки Мінкульту. 1 травня видання поїхали на Донеччину, щоб поповнити книжкові полички літературою для дорослих та дітей в освітньо-консультаційних центрах та пунктах незламності області.

 

Книжки зібрали:

  • Національна бібліотека України для дітей;
  • Центр захисту інформаційного простору;
  • Державний комітет України з телебачення та радіомовлення.

 

Як зазначають у Мінкульті, акція сприятиме розвитку читання в регіоні й допоможе формувати національний мовно-культурний простір країни.

 

Окрім того, Держкомтелерадіо відгукнувся на прохання громадської організації «Донецьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації» в Краматорську.

 

Жителі Краматорська отримають 2000 видань: працівники Держкомтелерадіо зібрали близько 200 примірників книжок з історії України, творів сучасних письменників та української класики, перекладів українською творів європейських письменників, а решту — ще майже 1800 видань надало громадській організації акціонерне товариство «ДАК «Укрвидавполіграфія». На його складах зберігаються книжки, зібрані видавцями у межах благодійної акції «Українським дітям – українську книгу!».

 

Як повідомлялося, росіяни вивезли з бібліотек Донеччини майже 10 тис. українських книжок. росія масштабно фінансує знищення українських бібліотек на окупованих територіях.

 

Чільне зображення: МКІП

Оригінал статті на Suspilne: У пункти незламності на Донеччині передали українські книжки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"