У продаж вийшов друкований журнал La Boussole про дитинство

Естетичне українське видання La Boussole випустило новий друкований номер про дитинство. Про це Читомо повідомила Тетяна Костіна, засновниця видання.
«Випуск La Boussole Дитинство — наче машина часу, колись забутий фотоальбом і улюблена збірка найтепліших історій зі смаком молочної каші з грудочками й верхівки від бабиної паски. Спогади про найсмачніше й найперше в житті, переплетені думками та порадами психологів, припорошені світлинами й коментарями експертів, повертають до найважливішого. До себе самого», — зазначають в анотації до номера.
Редакція залучила до роботи психологів і психотерапевтів, щоби розібратися, як стосунки між батьками могли вплинути на читачів і як стосунки в родині впливають на особисте життя дітей у дорослому віці. У виданні також підіймають теми батьківської недолюбленості, заборони відчувати негативні емоції, упевненості в собі тощо. Окремий розділ присвятили досвіду сучасних батьків і тому, як без провини приділяти час і собі, і дитині, щоби будувати здорові стосунки.
«Цим випуском ми хочемо дати відповіді на питання що робити, якщо мені в дитинстві забороняли злитися або постійно соромили, як віднайти довіру, коли найближчим людям було до мене байдуже, як відчути впевненість, якщо батьки в мене не вірили», — зазначає Тетяна Костіна.
Окрім експертних статей, редакція зібрала історії гостей випуску про їхнє дитинство в різних куточках України: Херсоні, Харкові, Донецьку, Одесі, Львові чи Дніпрі.
В ексклюзивному коментарі Читомо Тетяна Костіна повідомила, що цей випуск почали готувати ще до повномасштабного вторгнення, тому редакція вирішила його залишити майже незмінним. «Тут дуже багато дитячих спогадів. Світлих, кумедних, довоєнних. Хотілося їх залишити такими, даючи надію на те, що мирне життя ще буде, нагадати, яким воно було», — розповіла засновниця видання.
Зазвичай видання друкували в Харкові. Через можливі обстріли друк цього тиражу перенесли до Києв. Серед інших складнощів, спричинених повномасштабною війною, — підвищення вартості на друк, його пролонгація через вимкнення електрики та ускладнення творчого процесу через емоційний стан, спричинений новинами.
La Boussole — український друкований журнал, що поєднує елементи художньої прози, експертні статті та візуальний естетизм. Видання піднімає теми усвідомленого життя, самопізнання, любові та турботи про себе.
Придбати журнал за посиланням. Його вартість — 700 грн. Наклад становить 2000 примірників.
Нагадаємо, видавництво «Основи» спільно з міжнародною контент-платформою Depositphotos створили другий номер українського фотожурналу SALIUT про 90-ті роки в Україні.
Фото: La Boussole
Оригінал статті на Suspilne: У продаж вийшов друкований журнал La Boussole про дитинство
Блог
У Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася творча зустріч із Лесею…Шановні друзі, щиро дякую всім, хто завітав на мою творчу зустріч в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки!
Спасибі привітній бібліотекарці Ксенії Палій за запрошення! Поетесі, педагогу й співачці Тетяні
У бібліотеці Намсан у Сеулі, яка працює вже понад сто років, відкрили ще одну «Українську книжкову полицю». Про це повідомили на фейсбук-сторінці посольства України в Республіці Корея.
Тиждень незалежних книгарень: як читачам взяти участь в акціях і подіях?Із 24 до 30 червня в Україні вперше відбудеться Тиждень незалежних книгарень, в межах якого понад 20 книгарень із різних міст проведуть серію подій, запустять книжковий челендж і запроп
Журналіста Владислава Єсипенка звільнили з російського ув’язнення в КримуУкраїнський журналіст і фрилансер проєкту «Крим.Реалії» Владислав Єсипенко вийшов на волю після більш як чотирьох років незаконного ув’язнення в тимчасово окупованому Криму. Про це пові
Засуджений за наведення удару по Краматорську, від якого загинула Вікторія Амеліна, попросив передати його до росіїВолодимир Синельник, засуджений до довічного ув’язнення за коригування російського ракетного удару по кафе в Краматорську, внаслідок якого влітку 2023 року загинула письменниця Вікторія
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.