У продаж вийшов друкований журнал La Boussole про дитинство

У продаж вийшов друкований журнал La Boussole про дитинство

Естетичне українське видання La Boussole випустило новий друкований номер про дитинство. Про це Читомо повідомила Тетяна Костіна, засновниця видання.

«Випуск La Boussole Дитинство — наче машина часу, колись забутий фотоальбом і улюблена збірка найтепліших історій зі смаком молочної каші з грудочками й верхівки від бабиної паски. Спогади про найсмачніше й найперше в житті, переплетені думками та порадами психологів, припорошені світлинами й коментарями експертів, повертають до найважливішого. До себе самого», — зазначають в анотації до номера.

 

Редакція залучила до роботи психологів і психотерапевтів, щоби розібратися, як стосунки між батьками могли вплинути на читачів і як стосунки в родині впливають на особисте життя дітей у дорослому віці. У виданні також підіймають теми батьківської недолюбленості, заборони відчувати негативні емоції, упевненості в собі тощо. Окремий розділ присвятили досвіду сучасних батьків і тому, як без провини приділяти час і собі, і дитині, щоби будувати здорові стосунки.

 

«Цим випуском ми хочемо дати відповіді на питання що робити, якщо мені в дитинстві забороняли злитися або постійно соромили, як віднайти довіру, коли найближчим людям було до мене байдуже, як відчути впевненість, якщо батьки в мене не вірили», — зазначає Тетяна Костіна.

 

Окрім експертних статей, редакція зібрала історії гостей випуску про їхнє дитинство в різних куточках України: Херсоні, Харкові, Донецьку, Одесі, Львові чи Дніпрі.

 

 

В ексклюзивному коментарі Читомо Тетяна Костіна повідомила, що цей випуск почали готувати ще до повномасштабного вторгнення, тому редакція вирішила його залишити майже незмінним. «Тут дуже багато дитячих спогадів. Світлих, кумедних, довоєнних. Хотілося їх залишити такими, даючи надію на те, що мирне життя ще буде, нагадати, яким воно було», — розповіла засновниця видання.

 

Зазвичай видання друкували в Харкові. Через можливі обстріли друк цього тиражу перенесли до Києв. Серед інших складнощів, спричинених повномасштабною війною, — підвищення вартості на друк, його пролонгація через вимкнення електрики та ускладнення творчого процесу через емоційний стан, спричинений новинами.

 

La Boussole — український друкований журнал, що поєднує елементи художньої прози, експертні статті та візуальний естетизм. Видання піднімає теми усвідомленого життя, самопізнання, любові та турботи про себе. 

 

Придбати журнал за посиланням. Його вартість — 700 грн. Наклад становить 2000 примірників.

 

Нагадаємо, видавництво «Основи» спільно з міжнародною контент-платформою Depositphotos створили другий номер українського фотожурналу SALIUT про 90-ті роки в Україні.

 

Фото: La Boussole

Оригінал статті на Suspilne: У продаж вийшов друкований журнал La Boussole про дитинство

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"