У Парижі розпочався фестиваль української культури

У Парижі розпочався фестиваль української культури

У Парижі розпочався фестиваль Un Week-end à l’Est (Вікенд на Сході), який цьогоріч фокусується на культурних здобутках Одеси та України загалом. Про це повідомляють на офіційному сайті події.

Програма заходу складається з понад сорока подій, серед яких концерти, виставки візуального мистецтва, дискусії, кінопокази, поетичні читання та книжкові презентації. Фестиваль триватиме до 28 листопада.

 

 

Українську літературу на Un Week-end à l’Est представлятимуть: Сергій Жадан, Софія Андрухович, Катерина Бабкіна, Ірена Карпа, Борис Херсонський. Учасниками тематичних дискусій і зустрічей також будуть Ірина Дмитришин, Андрій Курков, Тетяна Огаркова, Володимир Єрмоленко, Костянтин Сігов.

 

«Після Варшави, Києва, Будапешта, Белграда та Софії ми вирішили повернутись до України, відзначивши Одесу. Із сотнею гостей на близько сорока подіях цей фестиваль має на меті засвідчити нашу підтримку українському народу, який опинився перед обличчям війни», — заявили організатори.

 

 

Фестиваль Un Week-end à l’Est заснований у 2016 році, щоб відродити культурне життя Латинського кварталу Парижа та створити мости між культурами міст західної та східної Європи. Відбувається щороку у листопад.

 

Нагадаємо, цьогоріч Україна взяла участь у Паризькому книжковому салоні з національним стендом.

 

Незалежна французька книгарня Shakespeare and Company, розташована у Парижі, надала підтримку «Читомо».

 

Ілюстрації: Un Week-end à l’Est

Оригінал статті на Suspilne: У Парижі розпочався фестиваль української культури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"