У Німеччині створили книжку зі списком заблокованих сайтів у рф

У Німеччині створили книжку The Whole Censored Internet («Весь цензурований інтернет»), у якій зібрали 400 тисяч сайтів, заблокованих на території росії. Про це повідомляють ЗМІ.
Книжка існує тільки в одному примірнику та є пародією на видання 1992 під назвою The Whole Internet – посібника та каталогу користувачів Інтернету в той час.
Примірник містить копію повного списку заборонених доменних імен, недоступних для російських інтернет-провайдерів станом на 24 травня 2022 року.
Книжку створили у межах виставки SIGNALS. Вона стала частиною кімнати-інсталяції спільно з мережею Wi-Fi та комп’ютером, на якому відкритий той самий список Інтернет-цензури.
Як відомо, у росії заблокували іноземні соцмережі: 4 березня заблокували Facebook, Twitter, відімкнули рекламу в Instagram та Youtube. 14 березня Роскомнагляд заблокував Instagram. 21 березня у росії визнали Meta екстремістською організацією.
Крім того, Роскомнагляд заблокував доступ до інтернет-сервісу новин Google News та низки медіа.
Оригінал статті на Suspilne: У Німеччині створили книжку зі списком заблокованих сайтів у рф
Блог
На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь ВасканПро це повідомили на сайті tva.ua.
«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.
Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к
В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляціюУпродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок
Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMCУкраїнський журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M
Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогоденняІнтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація
Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій ЛуганщиніУкраїнський правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.