У Німеччині заснували офіс Омбудсмена з книжкових цін

У Німеччині заснували офіс Омбудсмена з книжкових цін

В Німеччині з’явився офіс Омбудсмена з фіксованих цін на книжки. Про це йдеться на сайті Біржової асоціації німецьких книготорговців.

Наразі Омбудсмен з фіксованих цін буде виконувати функції конфіденційного офісу скарг. У ньому працюють юрист Крістіан Рас і адвокат Дітер Валленфельс з юридичної фірми «Fuhrmann Wallenfels». Вони відомі в книговидавничій галузі Німеччини.

 

Книгарні, видавці та продавці книжок можуть повідомляти про відповідні до діяльності офісу випадки через електронну пошту або за телефоном. Повідомлення можуть бути анонімними. Юристи, які працюють в офісі, повідомлятимуть Біржову асоціацію німецьких книготорговців про відповідні факти та ціни, не називаючи осіб, які подали скаргу.

 

Крім того, Асоціація у вересні проведе серед своїх членів перше з кількох анонімних опитувань. За їх допомогою планують визначити умови розвитку книготоргівлі приблизно на рік.

 

«Під час консультацій за круглими столами представники галузі погодились, що щось повинно змінитися в теперішній ситуації і що галузь повинна визначатись у питаннях умов. Цей консенсус є важливим кроком. Асоціація супроводжує процес таким чином, щоб він був сталим: за допомогою незалежного омбудсмена та кількох опитувань серед наших членів ми хочемо провести всебічний огляд ринку та перевірити результат зусиль. Через рік-півтора ми підіб’ємо підсумки і, якщо потрібно, вчинимо подальші дії. Вся галузь тепер може сприяти покращенню ситуації. Тому я закликаю всіх видавців, книгарні та посередників звертатись до омбудсмена та взяти участь в опитуваннях», − прокоментував рішення генеральний директор Біржової асоціації німецьких книготорговців Олександр Скіпіс.

 

У Асоціації зазначають, що весною провели круглі столи, де обговорили Закон про фіксовану ціну на книжки. Зараз Асоціація реалізовує заходи, прийняті за цими круглими столами.

 

Нагадаємо, у травні Польська Книжкова Палата ініціювала законопроєкт, який забезпечить фіксовану ціну на книжки на польському ринку. Також нещодавно Американська асоціація книгорозповсюджувачів провела кампанію з підтримки незалежних книгарень проти монополії Amazon.

Оригінал статті на Suspilne: У Німеччині заснували офіс Омбудсмена з книжкових цін

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"