У Німеччині заснували офіс Омбудсмена з книжкових цін

У Німеччині заснували офіс Омбудсмена з книжкових цін

В Німеччині з’явився офіс Омбудсмена з фіксованих цін на книжки. Про це йдеться на сайті Біржової асоціації німецьких книготорговців.

Наразі Омбудсмен з фіксованих цін буде виконувати функції конфіденційного офісу скарг. У ньому працюють юрист Крістіан Рас і адвокат Дітер Валленфельс з юридичної фірми «Fuhrmann Wallenfels». Вони відомі в книговидавничій галузі Німеччини.

 

Книгарні, видавці та продавці книжок можуть повідомляти про відповідні до діяльності офісу випадки через електронну пошту або за телефоном. Повідомлення можуть бути анонімними. Юристи, які працюють в офісі, повідомлятимуть Біржову асоціацію німецьких книготорговців про відповідні факти та ціни, не називаючи осіб, які подали скаргу.

 

Крім того, Асоціація у вересні проведе серед своїх членів перше з кількох анонімних опитувань. За їх допомогою планують визначити умови розвитку книготоргівлі приблизно на рік.

 

«Під час консультацій за круглими столами представники галузі погодились, що щось повинно змінитися в теперішній ситуації і що галузь повинна визначатись у питаннях умов. Цей консенсус є важливим кроком. Асоціація супроводжує процес таким чином, щоб він був сталим: за допомогою незалежного омбудсмена та кількох опитувань серед наших членів ми хочемо провести всебічний огляд ринку та перевірити результат зусиль. Через рік-півтора ми підіб’ємо підсумки і, якщо потрібно, вчинимо подальші дії. Вся галузь тепер може сприяти покращенню ситуації. Тому я закликаю всіх видавців, книгарні та посередників звертатись до омбудсмена та взяти участь в опитуваннях», − прокоментував рішення генеральний директор Біржової асоціації німецьких книготорговців Олександр Скіпіс.

 

У Асоціації зазначають, що весною провели круглі столи, де обговорили Закон про фіксовану ціну на книжки. Зараз Асоціація реалізовує заходи, прийняті за цими круглими столами.

 

Нагадаємо, у травні Польська Книжкова Палата ініціювала законопроєкт, який забезпечить фіксовану ціну на книжки на польському ринку. Також нещодавно Американська асоціація книгорозповсюджувачів провела кампанію з підтримки незалежних книгарень проти монополії Amazon.

Оригінал статті на Suspilne: У Німеччині заснували офіс Омбудсмена з книжкових цін

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"