У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

У німецькому видавництві ibidem Verlag вийшла книжка Сергія Єкельчика “Writing the Nation. The Ukrainian Historical Profession in Independent Ukraine and the Diaspora” («Написання нації. Українська історична професія в незалежній Україні та діаспорі»). Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

«Сергій Єкельчик аналізує непростий пострадянський перехід в українському історичному письмі. Він обговорює проблему подолання не лише радянських ідеологічних догм, а й “радянського” способу розуміння історичних процесів і людських дій. Єкельчик досліджує застосування постколоніальної теорії до українського та діаспорного письменства щодо центральної проблеми сучасної української історії – побудови нації. Він також висвітлює нові — транснаціональний та культурно-історичний — підходи до вивчення історії України», — зазначають в анотації до книжки.

 

Замовити видання можна за посиланням на сайті видавництва Колумбійського університету або на сайті ibidem Verlag. Його вартість — $25 (923 грн) та €25 (981 грн) відповідно.

 

 

Сергій Єкельчик — канадський історик родом з України. Фахівець з історії Радянського Союзу і національних відносин. Голова Асоціації україністів Канади. Лавреатом нагороди Американської асоціації українських студій за найкращу книжку 2014 року.

 

Нагадаємо, за книжку «Повсякденний сталінізм: Київ і кияни після Великої війни» Сергій Єкельчик отримав спецвідзнаку BookForum Best Book Award 2019.

 

 

Зображення: cup.columbia.edu

Оригінал статті на Suspilne: У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Британії до бібліотеки повернули книжку Джорджа Орвелла через півстоліття

У Великій Британії до бібліотеки в місті Галл повернули роман Джорджа Орвелла, який мали віддати ще 50 років тому. Про це повідомляє BBC.
Примірник «Дороги на Віґан-Пірс» у твердій палі

В Івано-Франківську відбудеться презентація книжок про Роксолану

Кандидатка мистецтвознавства Олександра Шутко, володіючи турецькою мовою, на підставі османських архівних документів написала низку досліджень – «Роксолана: міфи та реалії» (вийшла 2017 року в стамбульсь

У столиці перейменують ще одну бібліотеку

У Києві перейменують бібліотеку ім. О. Герцена, що у Святошинському районі, на бібліотеку імені Сергія Вакулишина. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
Ця книгозбірня вход

Індія, Словаччина, Австрія, США: нові переклади за кордоном

Переклади творів чотирьох українських авторів вийшли чи невдовзі вийдуть друком за кордоном: Сергія Жадана й Анни Сєдих, Валеріана Підмогильного і Віктора Домонтовича.
Збірка вибраних в

Білоруським видавцям дозволили публікувати «Гаррі Поттера»

Білоруське видавництво «Янушкевіч», що працює в Польщі, отримало дозвіл від правовласників серії книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"