У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

У німецькому видавництві ibidem Verlag вийшла книжка Сергія Єкельчика “Writing the Nation. The Ukrainian Historical Profession in Independent Ukraine and the Diaspora” («Написання нації. Українська історична професія в незалежній Україні та діаспорі»). Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

«Сергій Єкельчик аналізує непростий пострадянський перехід в українському історичному письмі. Він обговорює проблему подолання не лише радянських ідеологічних догм, а й “радянського” способу розуміння історичних процесів і людських дій. Єкельчик досліджує застосування постколоніальної теорії до українського та діаспорного письменства щодо центральної проблеми сучасної української історії – побудови нації. Він також висвітлює нові — транснаціональний та культурно-історичний — підходи до вивчення історії України», — зазначають в анотації до книжки.

 

Замовити видання можна за посиланням на сайті видавництва Колумбійського університету або на сайті ibidem Verlag. Його вартість — $25 (923 грн) та €25 (981 грн) відповідно.

 

 

Сергій Єкельчик — канадський історик родом з України. Фахівець з історії Радянського Союзу і національних відносин. Голова Асоціації україністів Канади. Лавреатом нагороди Американської асоціації українських студій за найкращу книжку 2014 року.

 

Нагадаємо, за книжку «Повсякденний сталінізм: Київ і кияни після Великої війни» Сергій Єкельчик отримав спецвідзнаку BookForum Best Book Award 2019.

 

 

Зображення: cup.columbia.edu

Оригінал статті на Suspilne: У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За 11 місяців повномасштабної війни росія скоїла понад 470 злочинів проти ЗМІ

Протягом 11 місяців повномасштабної війни Росія вчинила 477 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це свідчать дані моніторингу Інституту масової інформації.
 
Протягом січн

Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороду від Залужного «За сприяння війську»

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний нагородив письменників Андрія Любку і Євгена Ліра почесними нагрудними знаками «За сприяння війську». Про це вони повідомили у себе на стор

Виходить нова екранізація новели Генрі Джеймса

На Берлінському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем’єра стрічки The Beast In The Jungle, знятої за однойменною новелою американо-британського письменника Генрі Джеймса.
 
Над ст

Росія переслідує щонайменше 15 кримських журналістів

Щонайменше 15 журналістів тимчасово окупованого Криму перебувають за ґратами за справами, сфабрикованими за терористичними статтями або статтями про зберігання зброї чи вибухівки. Про ц

У Польщі жінка обікрала бібліотеку на кілька тисяч злотих

У польському місті Жори одна з відвідувачок публічної бібліотеки вкрала книжок на 2000 злотих (понад 17 000 грн). Про це повідомляє портал Gazeta.pl.
 
До поліції міста Жори надійшло де

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"