У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

У німецькому видавництві ibidem Verlag вийшла книжка Сергія Єкельчика “Writing the Nation. The Ukrainian Historical Profession in Independent Ukraine and the Diaspora” («Написання нації. Українська історична професія в незалежній Україні та діаспорі»). Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

«Сергій Єкельчик аналізує непростий пострадянський перехід в українському історичному письмі. Він обговорює проблему подолання не лише радянських ідеологічних догм, а й “радянського” способу розуміння історичних процесів і людських дій. Єкельчик досліджує застосування постколоніальної теорії до українського та діаспорного письменства щодо центральної проблеми сучасної української історії – побудови нації. Він також висвітлює нові — транснаціональний та культурно-історичний — підходи до вивчення історії України», — зазначають в анотації до книжки.

 

Замовити видання можна за посиланням на сайті видавництва Колумбійського університету або на сайті ibidem Verlag. Його вартість — $25 (923 грн) та €25 (981 грн) відповідно.

 

 

Сергій Єкельчик — канадський історик родом з України. Фахівець з історії Радянського Союзу і національних відносин. Голова Асоціації україністів Канади. Лавреатом нагороди Американської асоціації українських студій за найкращу книжку 2014 року.

 

Нагадаємо, за книжку «Повсякденний сталінізм: Київ і кияни після Великої війни» Сергій Єкельчик отримав спецвідзнаку BookForum Best Book Award 2019.

 

 

Зображення: cup.columbia.edu

Оригінал статті на Suspilne: У Німеччині вийшла друком книжка про українську історіографію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"