У Німеччинні відбувся вечір «Жінки, які здивували світ»

У Німеччинні відбувся вечір «Жінки, які здивували світ»

У Гальбронні (Німеччина) відбувся
вечір під назвою        «Жінки, які
здивували світ», на який були запрошені українці, переміщені до Німеччини під
час війни, розв’язаної російською федерацією проти українського народу.

І на цей раз літературний вечір вдався. Тон задавала Анастасія Козак, громадська і політична діячка, яка опікується біженцями. Жінка підготувала заворожливі розповіді про видатних українок, історія яких пов’язана з боротьбою за власну національну ідентичність. Це справжні героїні українського народу – починаючи з княгині Ольги і закінчуючи розповіддю про наших сучасниць.

Зворушливою
була атмосфера після основної частини зустрічі, в якій українки мали довірливі  діалоги з доповідачем. Пропонували проводити
подібні заходи і в подальшому, а також запровадити «Літературні вечорниці», де йтиметься
про визначних діячів України.

Віра Марущак, письменниця з Миколаєва, зворушливо подякувала Анастасії Козак за те, що в Німеччині не забуті імена вдатних письменниць- українок: Олени Теліги, Ірини Сеник, Софії Русової, Ірени Калинець, Ганни Барвінок, Ліни Костенко, Оксани Забужко. Ці імена вже вписані в історію рідної держави.

Насамкінець потішила Настя Турчин, бандуристка з Нової Каховки, виконавши мелодії на народному інструменті.

  Пресслужба МОО НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Німеччинні відбувся вечір «Жінки, які здивували світ»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"